برنامه عصر جدید
برنامه عصر جدید در مرحله نیمه نهایی این هفته با تغییراتی در زمان و روز پخش مواجه شد که در ادامه درباره علت و زمان پخش دقیق آن صحبت میکنیم.

پخش برنامه عصر جدید با تغییر مواجه شد

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یکی از مسابقات پربیننده در شبکه سه سیما است که بعد از اجراهایی متعدد به مرحله نیمه نهایی رسید. قسمت پنجم و ششم از دور دوم مسابقه عصر جدید این هفته روی آنتن میرود تا راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی با رای مردم انتخاب شوند.

پخش قسمت پنجم و ششم برنامه عصر جدید این هفته با تغییر مواجه شد و احسان علیخانی درباره علت آن با انتشار ویدئویی توضیح داد.

زمان جدید پخش قسمت پنجم و ششم برنامه عصر جدید

صفحه رسمی برنامه عصر جدید با انتشار ویدئویی خبر از تغییر در ساعت و روز پخش برنامه عصر جدید داد.

برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید این هفته کی پخش میشود

در صفحه برنامه عصر جدید درباره زمان تغییر این برنامه آمده است : قسمت های پنجم و ششم از دور دوم عصرجدید ، فردا شنبه 11خرداد ساعت 18 و یکشنبه 12خرداد ساعت 23:30 روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

تکرار برنامه پنجم، یکشنبه ساعت 17 و تکرار برنامه ششم ، دوشنبه ساعت 18 خواهد بود.

توضیح احسان علیخانی درباره علت تغییر در زمان پخش برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید

داوران برنامه عصر جدید در کنار احسان علیخانی

احسان علیخانی با انتشار ویدئویی درباره تغییر زمان پخش برنامه عصر جدید گفت : پخش برنامه این هفته ما یه ذره متفاوته . قسمت پنجم برنامه ما بعد از والیبال ایران و چین پخش میشه اما قسمت شش ما بعد از فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش پخش خواهد شد.علی الحساب این دو قسمت بخاطر این دو ریداد مهم یه ذره تغییر در کنداکتور داره که ازتون خواهش میکنم به موقع تماشا کنید.

برنامه عصر جدید

عکسی از داوران برنامه عصر جدید

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی عصر جدید 27 بهمن ماه 97 با داوری رویا نونهالی ، امین حیایی ، سیدبشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با استقبال ویژه ای از سوی تماشاگران مواجه شد.

این مسابقه بعد از سپری کردن مرحله اول به مرحله دوم و نیمه نهایی رسید و اجراهای برگزیده توسط داوران با رای نهایی مردم انتخاب میشوند و راهی مرحله فینال خواهند شد.

علت تغییر در زمان پخش برنامه عصر جدید چیست؟!

3.441
این مطلب مفید بود ؟2813
منبع : صفحه برنامه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی