نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شکوه یک زندگی به زودی روی آنتن میرود
شکوه یک زندگی ، پخش شکوه یک زندگی
مجموعه شکوه یک زندگی با بازی بیتا سحرخیز مراحل تدوین را پشت سر گذاشته و بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو سیما میرود.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396

زمان پخش شکوه یک زندگی مشخص شد

شکوه یک زندگی عنوان سریال تاریخی شبکه دو سیما با بازی بیتا سحرخیز در نقش اول این سریال است که کارگردانی آن را رضا بهشتی بر عهده دارد . امیرعباس کنی تهیه کننده سریال شکوه یک زندگی درباره زمان پخش این سریال گفت :طبق برنامه ریزی های انجام شده، مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» احتمالا بعد از ماه مبارک رمضان به روی آنتن می رود. هم اکنون مراحل تدوین سریال به اتمام رسیده است و امیر رجبی صداگذاری را انجام می دهد و عبدالرضا حیدری مراحل ساخت موسیقی را برعهده گرفته است.

امیر عباس کنی، تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی، بعد از همکاری با رضا بهشتی در سریال «یک لحظه دیرتر»، این روزها مراحل پایانی پیش تولید سریال شکوه یک زندگی را برای شبکه دو سیما می سازد.

بیتا سحرخیز در نقش نارگل نقش اصلی این سریال را برعهده دارد. این سریال روایتگر دهه60 هجری شمسی در یکی از روستا های استان مازندران است و حدود 80درصد از فضای داستان متعلق به دوران دفاع مقدس به ویژه مقارن با عملیات خیبر طراحی و پایه ریزی شده است.

داستان و بازیگران سریال شکوه یک زندگی

داستان شکوه یک زندگی :سریال «شکوه یک زندگی» تکریم همسران شهدا و جاویدالاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه ای از عزیزان شان ، سال ها به تنهایی بارِ زندگی خود و فرزندان شان را به دوش کشیدند و شکوهِ یک زندگی را به نمایش گذاشتند.

یحیی معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه های جنگ اعزام می شود؛ نارگل همسر جوانش که باردار است به همراه دو کودک خردسالش چشم انتظار بازگشت یحیی است که خبرهای مختلفی به نارگل می رسد، از شهادت تا مجروح شدن و در نهایت خبر مفقودالاثر شدن یحیی...... نارگل، اما روایت دیگری برای خود دارد. روایتی با طعم امید از شهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام ...
شکوه یک زندگی

بیتا سحرخیز در سریال شکوه یک زندگی

بازیگران سریال شکوه یک زندگی : بیتا سحر خیز(نارگل) ، نازنین فراهانی(حلما)، عبدالرضا اکبری(ناصر)، مریم کاظمی(شهلا)، حسام محمودی(یحیی)، مزدک رستمی(شهروز)، سوگل طهماسبی (وارش) ، کوروش سلیمانی(علی) ، الهام جعفرنژاد(نجمه )، طوفان مهردادیان(بهرام عمو) ، مینا نوروزی فر، ساقی زینتی، مهری آل آقا و تعدادی دیگر بازیگران استانی مازندران امیر بابازاده در نقش عباس، سید حسن حسینی، نیلوفر غلامی، سید ابراهیم عمادی، سعدالله ولی زاده، رجبعلی بریمانی، منوچهر عموزاد، امیر قلی پور، محمدجواد رحمانی آلاشتی، ماهروز نژادی، حمیدرضا بختو، برهام اخلاقی، ایمان توکل به ایفای نقش می پردازند.
شکوه یک زندگی

ساقی زینتی در سریال شکوه یک زندگی

عوامل سریال شکوه یک زندگی: نویسنده فیلمنامه اولیه: شعله شریعتی . نویسنده فیلمنامه نهایی:مرجان اشرفی زاده . تهیه کننده:امیرعباس کنی . کارگردان :رضا بهشتی. مجری طرح:مسعودانتظاری . دستیاریکم و مدیر برنامه ریزی:بهرام ملکی علوی

دستیار کارگردان:محمد عزیزی . طراح صحنه و لباس:علی مربی . طراح چهره پردازی:مهرداد قلی پور . مدیر صدابرداری:عبدالرضا حیدری . مدیرتصویربرداری:عبدالله عبدی نسب

مدیر تولید:محمد ریحان صفت . تدوین:حامد حسینی . ساخت موسیقی:امیر رجبی

شکوه یک زندگی

بیتا سحرخیز در سریال شکوه یک زندگی

مجموعه شکوه یک زندگی در 15 قسمت 45 دقیقه ای روی آنتن شبکه دو میرود. روایت شکوه یک زندگی به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه کنندگی امیرعباس کنی در فضای سالهای 1346 تا 1362 در سه مقطع زمانی آغاز شده و پیگیری خواهد شد .

 

شکوه یک زندگی به زودی روی آنتن میرود

شکوه یک زندگی به زودی روی آنتن میرود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف