نمناک ورزشگوناگون پدر داود عابدی پیدا شد + تصاویر
داود عابدی ، داود عابدی وهمسرش
پدر داود عابدی که به مدت 5 روز از منزل خارج شده و گم شده بود توسط کاربران سایت ها و شبکه های اجتماعی شناسایی شده و در شب میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) به کانون خانواده بازگشت.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1394

پدر داود عابدی گزارشگر با سابقه برنامه های ورزشی در شبکه خبر 5 روز پیش بعد از خروج از خانه دیگر بازنگشت.این اتفاق باعث شد تا عابدی و خانم المیرا شریفی مقدم همسر وی که ایشان هم گزارشگر اخبار هستند در سایت ها و شبکه های اجتماعی  از مردم و نیروی انتظامی کمک بخواهند که خوشبختانه پدر وی بعد از 5 شبانه روز دوری از خانواده شب گذشته توسط نیروی انتظامی پیدا شد و در شب میلاد حضرت ابوالفضل العباس به کانون خانواده بازگشت.

داود عابدی و پدرش

عابدی در مورد  دادن خبر در رسانه های اینترنتی گفت:اطلاع رسانی وب سایتها در این راه موثر بوده است و از همه کسانی که در سایتها و شبکه های اجتماعی فراخوان داده بودند تشکر می کنم،اگر سایتها این خبر را روز جمعه منتشر نمی کردند شاید به این زودی ها پدرم را پیدا نمی کردم و کلانتری هم ممکن بود او را آزاد کند و پدرم دوباره گم شود.
 
عابدی درباره پیدا شدن پدرش گفت:پدرم را در کلانتری 145 میدان ونک پیدا کردم.او دو روز پیش در حالی که در اتوبان یادگارامام پیاده می رفته پیدا کرده اند. دقیقا او در کوچه های مقابل وزارت ورزش و جوانان نشسته بوده که یکی از اهالی منطقه به او مشکوک می شود و به پلیس 111 زنگ می زند. زمانی که پلیس می آید و سرو وضع پدرم را که پس از دو روز خستگی و تشنگی و گرسنگی با صورتی زخمی می بیند او را به کلانتری می برد. از او می پرسند که اسمت چیست و فقط جواب می دهد اسمش امرالله است و به نام فامیلی اش اشاره نمی کند. البته او گفته در جنت آباد زندگی می کند و پلیس هم او را به جنت آباد می برد اما پدرم به دلیل همان آلزایمر خفیف که گفتم نمی توانسته آدرس خانه را پیدا کند. پدرم از جنب آباد و از وسط اتوبان نیایش تا اتوبان یادگار امام و مقابل وزارت ورزش و جوانان پیاده رفته بود و در سن 85 سالگی نشان داده که چه پیاده روی طولانی داشته است.
 
داود عابدی و پدر و پسرش
 
مجری شبکه خبر در پایان حرفهای جالب تری هم می زند:امروز ظهر می خواسته اند پدرم را از کلانتری ونک آزاد کنند که همان شخصی که به 111 زنگ زده بود تا پدرم را شناسایی کنند و به کلانتری ببرند، به کلانتری ونک زنگ می زند و می گوید که در وب سایت ها خوانده است که پدر داود عابدی گزارشگر شبکه خبر گم شده و عکسی که در سایتها منتشر شده با عکس کسی که آن روز به خاطر سرگردانی اش به پلیس زنگ زده یکی است. در هر حال خدا را شکر که به من زنگ زدند و من هم به کلانتری رفتم و پدرم را دیدم خوشبختانه در کلانتری به او غذای خوب داده بودند اما او نزدیک به یک روز و اندی هیچ چیزی نخورده بود و ظاهرا یک شب را در اتوبان نیایش سر کرده بود. البته صورتش زخمی است و باید بررسی کنیم چرا این اتفاق برایش افتاده است. 

داود عابدی ، پدر داود عابدی پیدا شد + تصاویر

پدر داود عابدی پیدا شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 67
برگرفته از نود-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 63 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف