نمناک اخبارجامعه کار شرم آور پدر برای درآمد زایی از دختر 4 ساله اش
پدر دختر ، فروش اینترنتی دختر
کار زشت و شیطانی مرد جوان در حق کودک خردسالش جرم سنگینی برای او رقم زد ، پدر دختر 4 ساله را به عنوان ابزار درآمد زایی استفاده می کرد.
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1397

پدر بی شرم به جرم تصمیم زشت خود برای دخترش به 60 سال زندان محکوم شد

گاهی اوقات اقدامات زشت و بی شرمانه پدرو مادرها با فرزندانشان موجب خشم دیگران می شود ، نه تنها تنبیه فیزیکی بلکه گاهی این رفتار ناراحت کننده به سوء استفاده می رسد ؛ سوء استفاده هایی به نفع پدر و مادرها و به قیمت نابودی زندگی کودکان مثل پدری که برای درآمد زایی چوب حراج به دختر خردسالش زد و او را در به صورت آنلاین به مزایده گذاشت.
"اندرو جیمز ترلی" سعی در فروش آنلاین دختر 4 ساله ی خود داشت که توسط پلیس بازداشت شد ، براساس گزارش واشنگتن پست این پدر شیطان صفت با بیش از 70 کاربرفضای مجازی برای معامله سر دخترش در ایمیل های ارسالی و دریافتی صحبت کرده بود .
بعد از اطلاع پلیس از این ماجرا توسط یکی از کاربران فضای مجازی پلیس به صورت پیام دهی آنلاین با پدر بی شرم کودک وارد صحبت و معامله شد تا مدرکی برای اثبات جرم او داشته باشد ؛ مرد جوان هم بی اطلاع از همه چیز شرایط خود را برای فروش و اجاره دخترش مطرح کرد و ساعاتی بعد با نقشه ی نیروهای پلیس به دام پلیس افتاد.
مرد 30 ساله برای فروش و اجاره دختر 4 ساله ی خود به 60 سال زندان محکوم شد.
 

کار شرم آور پدر برای درآمد زایی از دختر 4 ساله اش

کار شرم آور پدر برای درآمد زایی از دختر 4 ساله اش
: امتیاز : 4.5 تعداد رای : 28
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
25 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف