نمناک سرگرمیگوناگون حضور بسیار غم انگیز پدر در مراسم عروسی دخترش + تصاویر
پدر غم انگیز ، پدر در مراسم عروسی دخترش
پدر 65 ساله ای که دچار ناراحتی کبد بود و وضعیت بسیار نامناسبی داشت، خودش را به طور بسیار عجیب به مراسم عروسی دخترش رساند.

حضور غم انگیز پدر در مراسم عروسی دخترش 

یکی از بزرگترین آرزوهایی که هر پدر ومادری پس از متولد شدن نوزاد خود دارند،مشاهده عروسی آنها می باشد تا بتوانند مستقل شدن آنها را با خیال راحت مشاهده نمایند.با اینکه این بزرگترین آرزوی هر پدر و مادری نسبت به فرزندشان است،برای آنها هیچ تفاوتی ندارد که در چه وضعیتی از سلامت باشند و تنها فقط علاقمند به مشاهده این صحنه از نزدیک می باشند.مرتبط با همین موضوع،این اتفاق اخیرا بصورت بسیار غم انگیز رخ داد که یک پدر با وجود وضعیت جسمانی بسیار بد خود به عروسی دخترش آمد تا بتواند آخرین آرزوی زندگی خود را مشاهده نماید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حضور پدر در عروسی دخترش با وضعیت نامناسب

آقای "پدرو ویلارین" 65 ساله ، مدت هاست که به بیماری سرطان کبد مبتلا است و از آن رنج می برد اما برای مشاهده کردن آخرین آرزوی زندگی خود دست به اقدامی عجیب زد.اخیرا مراسم عروسی دختر او یعنی "شارلوت ویلارین" بود که وی آقای پدرو برای مشاهده این مراسم از نزدیک،تصمیم گرفت تا به وسیل یک آمبولانس و پرستار در این مراسم حضور یابد.
 
پدر عروس

پدری که با وضعیت بسیار نامناسب به عروسی دخترش آمد

حضور پدر بیمار در مراسم عروسی دخترش 

مراسم عروسی شارلوت ویلارین در شهر لاس پیناس واقع در فیلیپین بود. در ابتدا برنامه حضور آقای پدرو در این مراسم،با ویلچر بود اما به دلیل ضعف بدنش او را با برانکار به مراسم آوردند.
این حضور غم انگیز پدر باعث غم انگیز و احساسی کردن مراسم عروسی دخترش شد و در این حین در هنگام اجرای مراسم عروسی،پدر 65 ساله بیمار،به قدرت دست دخترش را در دستانش گرفته بود و گفته شد که پدرش چند روز بعد از مراسم دخترش فوت شد.
شارلوت ویلارین در مورد این عروسی این گونه گفت:"عروسی برای من نبود!عروسی واقعی برای پدر دلسوز و مهربان من بود که توانست به آخرین آرزوی خودش قبل از مرگ دست یابد.حضور پدرم در مراسم عروسی من،توانست جو را کاملا احساسی نماید و اینک من می دانم او به آخرین آرزوی خود دست یافته است می تواند تسکین دهنده قلب من بعد از مرگ او باشد".
آقای پدرو ویلارین

پدر بیمار در مراسم عروسی دخترش

حضور غم انگیز پدر در مراسم عروسی دخترش + تصاویر

حضور بسیار غم انگیز پدر در مراسم عروسی دخترش + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف