دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه ماجرای زندگی پدر و دختری در طویله! + عکس
پدر و دختری ، صاحب خانه شدن خانواده طویله خواب
پدر و دختری 20 ساله در یکی از روستاهای خراسان شمالی به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی مجبور به زندگی در طویله گاوداری شده بودند.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395
بازدید : 6,480 نفر

پدر و دختری که نامشان با عنوان خانواده طویله خواب شیرخوانی سرزبان ها افتاد

در حاشیه شهر شیروان در روستای دوین پدر و دختری 20 سال در یک گاوداری کوچک، در یک چار دیواری مخروبه با فقر و نداری زندگی می کنند، پیگیری های سرپرستی خراسان شمالی در این خصوص با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی صورت گرفت.

در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه در حاشیه شهر شیروان در روستای دوین پدر و دختری 20 سال در یک گاوداری کوچک، در یک چار دیواری مخروبه با فقر و نداری زندگی می کنند، پیگیری های سرپرستی خراسان شمالی در این خصوص با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی صورت گرفت.مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی صبح چهارشنبه ، دستور سریع رسیدگی به مشکل این خانواده را داد.

عباس اهرابی افزود:پیگیری می کنیم اگر این خانواده تحت پوشش هیچ نهادی نباشد، بااهدای زمین توسط خیرین، کمیته امداد قول مساعد می دهد تا قبل از سال جدید برای این خانواده منزل مسکونی بسازد و تحویل آنان دهد.

خانواده طویله خواب

پدر و دختری شیرخوانی طویله خواب

پیگیری های این سرپرستی همچنان ادامه دارد.

 گفتنی است بنا به گفته فاطمه دختر این خانواده، مادر و برادر وی 20سال پیش بر اثر آتش سوزی در منزل جان خود را از دست دادند و چند ماه بعد صاحب خانه آنان را از خانه اش بیرون انداخت و در سرمای شبانه با نشستن در گوشه ای از خیابان، فردی از اهالی دوین آنان را به انباری گاوداریش برد و در این مدت در آنجا زندگی می کردند.

ماجرای زندگی پدر و دختری در طویله! + عکس

برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف