نمناک سرگرمیدیدنی ها توقیف پراید با تزئینات عجیب در اردبیل + عکس
پراید ، پراید عجیب
رئیس پلیس راه استان اردبیل از توقیف سواری پراید عجیب به علت نصب علائم، نقوش و تزئینات نامتعارف مستند به ماده 207 آیین نامه راهنمایی و رانندگی خبر داد.

توقیف پراید عجیب

پیش از این یک راننده تاکسی خوش ذوق برای جذب مشتری های خود در خودرواش تعدادی عروسک آویزان کرده بود به مذاق خیلی ها خوش آمد اما موردی که در ادامه میبینید نه تنها باب میل کسی نبوده حتی توسط پلیس راه متوقف شده است که در ادامه جزییات بیشتری از این ماجرا می خوانید.

که خیلی سرهنگ حجت فتاحی رئیس پلیس راه استان اردبیل اظهار داشت:ماموران پلیس راه "اردبیل –آستارا" هنگام انتظام بخشی به عبور و مرور و تامین امنیت ترافیکی به یک دستگاه سواری پراید که به صورت نامتعارف تزئین شده بود، برخورد و خودرو را متوقف کردند.  

 

وی افزود:این خودرو مستند به ماده 207 آیین نامه راهنمایی و رانندگی و به علت نصب علائم، نقوش و تزئینات نامتعارف که احتمال وقوع تصادف رانندگی ناشی از حواس پرتی و عدم توجه کافی به جلو راننده خودرو را فراهم می کرد؛ توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

پراید عجیب

 

 

 

توقیف پراید با تزئینات عجیب در اردبیل + عکس

توقیف پراید با تزئینات عجیب در اردبیل + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از ایلنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف