نمناک اخبارحوادث پراید ، نیسان را واژگون کرد + عکس
پراید ، تصادف پراید
خودروی نیسان حامل بار میوه و سبزیجات و یک دستگاه خودروی پراید به شدت با یکدیگر برخورد کردند و بر اثر شدت این حادثه، خودروی نیسان واژگون شد.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1396

تصادف پراید و نیسان در اتوبان محمد علی جناح

خودروی وانت نیسان حامل بار میوه و سبزیجات و یک دستگاه خودروی پراید به شدت با یکدیگر برخورد کردند و بر اثر شدت این حادثه، خودروی وانت واژگون شد.

به نقل از آتش نشانی، ساعت 7:28 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید محمد علی جناح (مسیر جنوب به شمال)، بعد از بزرگراه شیخ فضل اله نوری به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه 34 را به محل حادثه اعزام کرد.

تصادف پراید و نیسان

محمد طالش خان؛ فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل بار میوه و سبزی جات و یک دستگاه خودروی سواری پراید حین تردد در مسیر، به شدت با یکدیگر برخورد کرده و براثر شدت این حادثه، خودروی وانت دچار واژگونی شده، بر روی پراید قرار گرفته و بار میوه و سبزی جات در سطح بزرگراه تخلیه شده بود.

وی تاکید کرد:در این حادثه به هیچ یک از سرنشینان آسیبی نرسید و آتش نشانان به سرعت جریان برق هر دو خودرو را قطع کردند و علائم هشداردهنده را در مسیر قرار دادند. 

تصادف پراید و نیسان

 

نیروهای آتش نشانی پس از بازگرداندن خودرو وانت به حالت اولیه، با استفاده از تجهیزات مخصوص و رفع نشتی بنزین این وسیله نقلیه، هر دو خودرو را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کردند و محل حادثه را برای بررسی علت، تحویل کارشناسان راهور دادند.

پراید ، نیسان را واژگون کرد + عکس

پراید ، نیسان را واژگون کرد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .