نمناک اخبارحوادث تصادف پراید و پژو 206 در اتوبان امام علی (ع) + تصاویر
پراید ، پژو 206
برخورد پراید با خودروی پژو 206 موجب واژگونی خودروی پژو روی سقف و نشتی بنزین آن در اتوبان امام علی (ع) شد.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396

واژگونی خودروی پژو 206 در تصادف با پراید در اتوبان امام علی(ع)

دو دستگاه خودروی پراید و پژو 206 با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر این حادثه، خودروی پژو 206 بر روی سقف واژگون و دچار نشتی بنزین شد.

ساعت 22:32 شب گذشته واژگونی خودروی سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع)، نرسیده به بزرگراه شهید کریمی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 14 را به محل حادثه اعزام کرد.
توکل رمضانی؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو 206 حین حرکت در مسیر، ناگهان با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر این حادثه، خودروی پژو 206 بر روی سقف واژگون و دچار نشتی بنزین شده بود.

 
تصادف


وی افزود:راننده خودروی پژو 206 که دچار مصدومیت شده بود، پیش از رسیدن نیروهای عملیاتی و با کمک رانندگان خودروهای عبوری، از اتاقک این وسیله نقلیه خارج شده بود.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد:آتش نشانان ابتدا جریان برق هر دو خودروی سواری را قطع کردند و پس از نصب علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات مخصوص، نشتی بنزین خودروی واژگون شده را رفع کرده و مشغول خاک پاشی بر روی سطح آغشته به بنزین شدند.

 
تصادف


بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای عملیاتی راننده مصدوم پژو 206 را برای انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس دادند و در پایان، هر دو خودروی سواری را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کردند.

 
تصادف
 
تصادف

تصادف پراید و پژو 206 در اتوبان امام علی (ع) + تصاویر

تصادف پراید و پژو 206 در اتوبان امام علی (ع) + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف