نمناک سرگرمیگوناگون لحظه دردناک پرتاب کردن دارت به صورت مرد جوان + فیلم
پرتاب دارت ، پرتاب دارت دختر بچه
ویدیویی در یک شهربازی منتشر شد که یک دختر بچه در حال بازی دارت به دلیل بی احتیاطی دارت را به پیشانی یک مرد جوان پرتاب می کند.

لحظه پرتاب دارت به صورت

یکی از بزرگترین آرزوهای هر شخصی در مورد آینده اش بدین گونه است که بتواند با شخص مورد علاقه اش ازدواج کند و بهترین اتفاق بعدی که ممکن است برای آنها رخ دهد، تولد نوزادی است زندگی آنها را متحول میسازد.

با این وجود کودکان دارای عواطف و احساسات خاصی هستند که باید به شدت از آنها مراقب بود و از طرفی دارای احساس کنجکاوی شدیدی هستند که دائما در سدد انجام عکس خواسته اطرافیانشان هستند و به همین دلیل گفته می شود که باید به شدت از کودکان مراقب بود.

اخیرا ویدیویی عجیب و دردناکی از اتفاقی که یک دختر بچه کوچک منجر به آن شد، در صفحات اجتماعی منتشر شد که به شدت باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی گردید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

همان گونه که گفته شد کودکان دارای احساسات و عواطف کودکانه و خاصی می باشند که شاید شما نیز تجربه کرده باشید. برای مثال وقتی به آنها گفته می شود که انجام کاری می تواند به آنها آسیب رساند، آنها بیشتر تمایل به انجام آن کار پیدا می کنند.

پرتاب دارت دختر بچه

پرتاب دردناک دارت به پیشانی مرد جوان

با این وجود اخیرا ویدیویی دردناک از یک دختر بچه منتشر شد که در یک پارک بازی، برای پرتاب کردن دارت حاضر می شود که ناگهان دارت را به سمت پیشانی مرد جوان پرتاب می کند و پیشانی مرد جوان به شدت دچار خونریزی می شود.

این اتفاق گرچه به دلیل بی احتیاطی دختر بچه گفته شده است، اما از طرفی بی احتیاطی مرد جوان نیز می باشد که بطور ناگهانی جابجا شد و دختر بچه دارت را به پیشانی وی پرتاب کرد.

البته خوشبختانه دارت با چشم مرد جوان برخورد نکرد و هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد میزان سلامتی و بهبودی مرد جوان و همچنین منطقه ای که این اتفاق در آنجا رخ داده است، منتشر نشده است.

بنابراین همیشه و در همه حال مراقب فرزندان خود باشید تا هیچ آسیبی به خود و دیگران وارد نکنند و در غیر اینصورت ممکن است منجر به اتفاقی غیر قابل جبران شوند.. .

ویدیو لحظه دردناک پرتاب دارت به صورت

دختر بچه ای که دارت را به پیشانی مرد جوان پرتاب می کند

لحظه دردناک پرتاب کردن دارت به صورت مرد جوان + فیلم
: امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف