نماینده مجلس اوکراین در سطل زباله

پرتاب نماینده مجلس داخل سطل زباله + فیلم

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393کد مطلب : 8449زمان مطالعه : 1 دقیقه
معترضان اوکراینی با پرتاب نماینده مجلس اوکراین به داخل سطل زباله وی را در خیابان ها چرخاندند. در ادامه فیلم پرتاب نماینده مجلس اوکراین به داخل سطل زباله را مشاهده می کنید.

اوضاع داخلی کشور اوکراین با دخالت های کشورهای غربی همچنان ناآرام است و هر روز شاهد درگیری های مخالفان و موافقان رئیس جمهور این کشور هستیم. در تازه ترین خبر  شاهد پرتاب نماینده مجلس اوکراین به داخل سطل زباله توسط معترضین هستیم.

ورخوونا رادا نماینده پارلمان اوکراین، پس از آن که برای هواخوری جلسه مجلس را ترک کرد، در مقابل ساختمان مجلس توسط معترضین به درون سطل زباله انداخته و در خیابان گردانده شد.
بر اساس این گزارش، نماینده مذکور در میان امضا کنندگان طرحی است که دیروز سه شنبه در پارلمان تصویب شد و متضمن اخراج نمایندگان انتخاب شده در دوران رئیس جمهور قبلی (ویکتور یانوکوویچ) از مجلس است. این مصوبه برای تبدیل به قانون لازم الاجراء به امضای پترو پروشنکو  رئیس جمهور این کشور نیاز دارد.
نماینده مضروب که تا پیش از رسیدن پلیس، توسط معترضان درون سطل زباله در خیابان چرخانده شد، پس از این واقعه مدعی شد که این کار، کار رقبای سیاسی در حوزه انتخابیه وی یعنی منطقه ژیتومیر است. با این حال آقای «رادا» گفت که از ضاربان شکایتی ندارد.

در ادامه فیلم مربوط به پرتاب نماینده پارلمان اوکراین به داخل سطل زباله را مشاهده می کنید.

 

پرتاب نماینده مجلس داخل سطل زباله + فیلم

3.635
این مطلب مفید بود ؟2510
برگرفته از فارس نیوز - /م
وبگردی