نمناک سرگرمیگوناگون لحظه انداختن نوزاد در سطل زباله توسط مادرش ! + فیلم
مادر جوان چینی در اقدامی بی شرمانه نوزاد تازه متولد شده خود را در سطل زباله پرت کرد.

لحظه پرتاب نوزاد در سطل زباله توسط مادرش !

از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در طول زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، متولد شدن نوزادی است که با عطر و بوی جدید و معطر خود می تواند منجر به برخی تغییرات بزرگ و کوچک گردد که هر یک از والیدن برای شکل گیری هر چه بهتر شخصیت فرزندان خود در تلاش و تکاپو این خواهند بود تا رفتارها و عادات زشت و ناپسند خود را از خود دور نمایند.

با این وجود تمام والدین چنین مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند و بر این باور هستند که مهم ترین مسئولیت هر پدر و مادر نسبت به فرزندشان، متعلق به دوران بارداری آن است که این تنها یک تصور اشتباه می باشد چرا که کودکان به دلیل عدم آشناییت با دنیای اطراف خود دوست دارن هر چیزی را امتحان نمایند و این می تواند برای آن ها زنگ خطری باشد.

از این رو برخی از والدین بعد از به دنیا آوردن نوزاد خود و با مشاهده نمودن وضعیت مالی، دست به کارهایی اشتباهی می زنند که اطلاع یافتن از آنها عاملی وحشتناک و دردناک می باشد که می تواند عاملی دلخراش در هر یک از ما گردد.

برای مثال اخیرا ویدیو عجیبی که توسط دوربین های مدار بسته کشور چین ضبط شده بود، در صفحات مجازی و همچنین رسانه های این کشور توانست به شدت دیده شود و با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا یک مادر بی مسئول چینی زمانیکه در حال قدم زدن با نوزاد در آغوش گرفته خود بود، در طی اقدامی عجیب و دلخراش نوزاد تازه متولد شده خود را در عین حرکت به سمت سطل زباله پرتاب نمود که از قرار معلوم این ویدیو نشان می دهد وی این منطقه را انتخاب نموده بود و با آن بسیار آشنا بود.

بعد از مدت کوتاهی خوشبختانه و یا متاسفانه جمعیت رهگذر بعد از شنیدن صدای گریه این نوزاد در اطراف آن جمع شدند که در طی جمع شدن این جمعیت، مامور پلیس " لیو ژیا " به کمک این نوزاد آمد و بعد از منتقل کردن آن به ایستگاه پلیس تایید کرد که هیچ اتفاقی برای نوزاد نیافتاده است و کاملا سالم است.

با این حال مامورین پلیس توانستند مادر بی مسئول این نوزاد را با نام " یائو " کشف و دستگیر نمایند و از قرار معلوم مادر این نوزاد از بیماری های روحی و روانی رنج می برد.

ویدیو لحظه پرتاب نوزاد در سطل زباله توسط مادرش ! 

فیلم پرت کردن نوزاد در سطل زباله خیابان توسط مادر بی رحم

لحظه انداختن نوزاد در سطل زباله توسط مادرش ! + فیلم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف