نمناک ورزشفوتبال ترفند مربیان لیگ برتر برای پرتاب های علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند ، دروازه بان پرسپولیس
پرتاب دست های علیرضا بیرانوند که این روزها معروف شده و همه جا میشنویم , حریفان روش او را متوجه شده و شیئه ی او دیگر جواب نمیدهد.
بازدید : 1,606 نفر

پرتاب دست علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در بازی های ابتدایی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم، روش جالبی برای ایجاد موقعیت حمله برای تیمش داشت که به نظر می رسد حریفان دست او را خوانده اند.

علیرضا بیرانوند

لو رفتن شیوه ی علیرضا بیرانوند

پرتاب دست استثنایی بیرانوند در بازی نفت تهران و الاهلی او را تبدیل به سوژه رسانه های ورزشی جهان کرده است. پرتابی که سایت المصدر عربستان ادعا کرده بلندترین پرتاب دست در تاریخ فوتبال دنیاست.

دروازه بان پرسپولیس که به پرتاب دست های قدرتمندش معروف است، معمولاً بعد از در اختیار گرفتن توپ آن را با یک پرتاب دست بلند در اختیار مهاجمان تیمش قرار می داد تا یک موقعیت ضد حمله ایجاد شود.

ظاهراً مربیان و بازیکنان لیگ برتر از این روش بیرانوند آگاهی پیدا کرده اند و برای جلوگیری از این کار قصد دارند موقع پرتاب دست دروازه بان پرسپولیس با یک مهاجم برای او مزاحمت ایجاد کنند تا نتواند پرتاب بلند انجام دهد.

ترفند مربیان لیگ برتر برای پرتاب های علیرضا بیرانوند

ترفند مربیان لیگ برتر برای پرتاب های علیرضا بیرانوند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف