پرتاب 7 توله سگ به داخل سطل
زن بی رحم کالیفرنیایی، پس از پرتاب نمودن 7 توله سگ تازه متولد شده به درون سلط زباله، توسط پلیس دستگیر شد!

لحظه پرتاب کردن 7 توله سگ به داخل سطل زباله

حیوانات در کنار انسان ها بر روی کره زمین دارای حقوق خاص خودشان که بیشتر با نام حقوق حیوانات شناخته شده است، می باشند که انسان ها می بایست حقوق آنها را رعایت کنند و منجر به آزار و اذیت آنها نشوند. با این حال این حقوق تنها در ذهن برخی از انسان ها تعریف شده است و تنها چند درصد دیگر بر این باور هستند که کره زمین تنها محل زندگی انسان ها هست و هیچ حیوانی نباید در کره زمین زندگی نماید!

با این حال این دسته از افراد برای رسیدن به منافع شخصی خود در کنار طرز تفکر کاملا اشتباه وئ غیر منطقی خود، منجر به آسیب رساندن به حیوانات می شوند و به لطف این دسته از افراد ما همیشه متاسفانه با خبرهای تلخ و دردناک منقرض شدن برخی گونه های حیوانات در کره زمین روبرو می شویم که می تواندیک زنگ خطر و هشداری برای ما انسان ها در مقابل حیوانات باشد!

از این رو می بابیست از حیوانات به خوبی مراقبت به عمل آورد تا آنها هیچ صدمه ای را شاهد نباشند و بتوانند به خوبی در کنار خانواده و هم نوعان خود زندگی نمایند. اما روز گذشته تصاویر تلخ و وحشتناکی از یک زن بی رحم در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته تصاویر تلخ و باورنکردنی که توسط دوربین های مداربسته ثبت شده بودند، در صفحات مجازی منتشر شد که حاکی از اتفاق عجیب و تلخی از انداختن 7 توله سگ تازه متولد شده به درون سطل زباله شهری توسط یک زن ظالم واقع در کالیفرنیا بود که بعد از این اتفاق توسط پلیس پیگیری شد و این زن دستگیر شد!

خوشبختانه مردی که تنها با نام جان گفته شده است، توانست بصورت اتفاقی این 7 توله سگ را بیابد و آنها را نجات دهد که بعد از یافتن آنها به دامپزشک مراجعه کرد و با خبر تلخ عدم زندگی طولانی این توله سگ ها روبرو شد!

با این حال هنوز مجازات دقیق این زن بی رحم منتشر نشده است و پیش بینی می شود که با مجازات سنگینی روبرو شود!

رفتار ناراحت کننده زن جوان با 7 توله سگ + عکس های دلخراش

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی