نمناک سرگرمیگوناگون پرتره جالب دکتر شریعتی در شبکه های اجتماعی + عکس
عکس دکتر شریعتی ، عکس دکتر شریعتی
بتازگی تصویری جالب از دکتر علی شریعتی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که توسط یک طراح در قالب پرتره منتشر شده است.
بازدید : 2,675 نفر

عکس دکتر شریعتی در شبکه های اجتماعی

29 خرداد مصادف با سی و نهمین سالگرد درگذشت دکتر علی شریعتی بود مردی که نوشته هایش در عمق وجود انسان ریشه می دواند و تا به این حال یاد و خاطره این بزرگ در ذهن ها جاوید مانده است.

به بهانه سی و نهمین سالگرد فقدان دکتر علی شریعتی، این طرح از هادی حیدری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

عکس دکتر شریعتی

عکس دکتر شریعتی

علی شریعتی مَزینانی، مشهور به دکتر علی شریعتی متولد 2 آذر 1312 در روستای کاهک، سبزوار – درگذشتهٔ 29 خرداد 1356 در ساوت همپتون، انگلیس) نویسنده، جامعه شناس، تاریخ شناس،پژوهشگر دینی اهل ایران، از مبارزان و فعالان مذهبی و سیاسی و از نظریه پردازان انقلاب اسلامی ایران بود، که در 44سالگی به صورت مشکوکی در انگلستان درگذشت، و هم اکنون آرامگاه وی در مکانی نزد مقبرهٔ زینب کبری در دمشق سوریه است.

شریعتی، علاوه بر شهرت زیادش برای سهم داشتن در انقلاب ایران، به دلیل کارنامهٔ فعالیت هایش برای احیای مذهب و سنت در جامعه و بیدارگری دربارهٔ سلطنت وقت نیز شهرت داشته است. شریعتی را در ادبیات معاصر معلم شهید می نامند؛ و از زمان انقلاب تاکنون یادبودهای زیادی به یاد او برگزار و اجرا کرده اند؛ و از آن زمان نقدها و تجلیل های زیادی پیرامون آثار، آراء و تأثیراتی که او بر چند دههٔ معاصر ایران گذاشته وجود دارد.

پرتره جالب دکتر شریعتی در شبکه های اجتماعی + عکس

پرتره جالب دکتر شریعتی در شبکه های اجتماعی + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف