نمناک اخبارحوادث پرت شدن عجیب دزد از ماشین پلیس! + تصاویر
پرت شدن ، تصادف عجیب
دزد جوانی که بعد از دستگیری در ماشین پلیس فکر فرار بوده اما همان لحظه به خاطر تصادف ماشین پلیس از شیشه عقب پرت شد بیرون.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395

پرتاب شدن مجرم از ماشین پلیس

دزدی که از ماشین پلیس قصد فرار دارد دقیقا همان موقع با تصادف ماشین پلیس خیلی باورنکردنی از ماشین پرتاب شد بیرون .

مامور به مرکز خرید رفته و این جوان 19 ساله به نام لوگان یانگر را دستگیر می کند. زمانی که می خواستند به مرکز پلیس بروند, با یک خودروی دیگر تصادف کرده و به صورت عجیبی این مجرم از شیشه عقب ماشین به بیرون پرتاب می شود.

به مامور پلیس جاستین تامسون اطلاع داده می شود که فردی مست در یک مرکز خرید ورود کرده و قصد برهم زدم آرامش آن مکان را دارد. مامور به مرکز خرید رفته و این جوان 19 ساله به نام لوگان یانگر را دستگیر می کند. زمانی که می خواستند به مرکز پلیس بروند, با یک خودروی دیگر تصادف کرده و به صورت عجیبی این مجرم از شیشه عقب ماشین به بیرون پرتاب می شود.

تصاویر توسط دوربینی که در ماشین پلیس نصب بود ضبط شده و همانطور که مشاهده می کنید این جوان توانسته بود دستبند خودش را باز کند تا در یک فرصت مناسب فرار کند ولی درست در همین لحظه تصادف رخ می دهد و این جوان به بیرون پرت می شود. پس از تصادف, جوان سعی می کند با پای پیاده فرار کند که در یک تعقیب و گریز توسط پلیس دوباره دستگیر می شود.

تصادف عجیب

دستگیری دزد توسط پلیس

 


تصادف ماشین پلیس

دزد در ماشین پلیس


ماشین پلیس دوربین دار

تصادف ماشین پلیس


فرار از دست پلیس

پرت شدن دزد از ماشین پلیس

پرت شدن عجیب دزد از ماشین پلیس! + تصاویر

پرت شدن عجیب دزد از ماشین پلیس! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از پرشین وی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف