نمناک سرگرمیدیدنی ها معجزه برای مرد چینی پس از پرت شدن از ماشین + فیلم
پرت شدن از ماشین ، حوادث هولناک رانندگی
نبستن کمربند ایمنی و پرت شدن از ماشین مرد جوان را مثل یک توپ سبک در هوا معلق کرد تا بعد از برخورد به گاردریل ها لابه لای بوته ها پرتاب شد ، این مرد چینی در کمال ناباوری از حادثه جان سالم به در برد.

زنده ماندن مردی که در تصادف از ماشین بیرون پرتاب شد

صحنه ای هولناک اما در کمال ناباوری بی تلفات در یکی از جاده های جنوب غربی چین رخ داد تا اهمیت استفاده از کمربند ایمنی را دوباره ثابت کند.

THIS is the dramatic moment a car crash victim is flung out the vehicle’s rear windscreen because he neglected to wear his seat belt.

پرت شدن از ماشین

 

تصادف هولناک با سرعت بالا و پرت شدن سرنشین به بیرون از ماشین

خودروی مشکی رنگی در جاده ی اصلی شهر چونگ کینگ واقع در جنوب غربی چین با سرعت بسیار بالایی در حال حرکت بود که ناگهان دچار سانحه شد ، از کنترل خارج شدن خودرو در یک لحظه منجربه غلتیدن آن شد . شتاب خودرو بسیار بالا بود برای همین انتظار می رفت که تلفات جانی جدی رخ داده باشد . فیلم ثبت شده از این سانحه نشان می دهد که مردی به دلیل نبستن کمربند ایمنی از شیشه درب جلو به بیرون پرتاب می شود ، او بعد از برخورد به گاردریل به سمت بوته ها پرتاب شد .

پرت شدن از ماشین

عکس لحظه هولناک پرت شدن مرد چینی به بیرون از ماشین در حال حرکت

 خودرو بعد از لحظاتی کنار جاده متوقف می شود و خوشبختانه هیچ کدام از سرنشینان دچار مصدومیت نشده بودند چرا که همگی به جز مردی که از ماشین به بیرون پرتاب شد کمربند ایمنی را بسته بودند.مردی که به سمت گاردریل ها پرتاب شد نالان روی زمین افتاده بود اما هوشیاری و سلامت او در حد مناسبی گزارش شده است.زن و مردانی هم که داخل خودرو بوده اند دچار آسیب های سطحی شده و برای درمان سرپایی به بیمارستان منتقل شدند.

معجزه برای مرد چینی پس از پرت شدن از ماشین + فیلم

معجزه برای مرد چینی پس از پرت شدن از ماشین + فیلم
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف