نمناک اخبارحوادث مرد بی رحم زنش را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد!
مرد ، زن
راز شوم جنایتکاری که همسرش را از طبقه چهارم پایین انداخت تصاویر دوربین های مداربسته خیابان روبه رو برملا کرد!
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396

سرنوشت مردی که زنش را از طبقه چهارم به پایین پرتاب کرد

مرد عصبانی که در پی اختلاف های خانوادگی همسرش را از پنجره طبقه چهارم خانه شان به بیرون پرتاب کرد، به قصاص محکوم شده بود در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت سرنوشت دیگری برایش رقم خورد.

بیست و سوم آذر سال 91 پرونده سقوط زن جوانی به نام «پریسا»-30 ساله- از پنجره طبقه چهارم خانه شان در دستور رسیدگی تیم جنایی پایتخت قرار گرفت.

شوهر این زن در بازجویی مقدماتی ادعا کرد پریسا قصد خودکشی کرده است. این زن پس از چند ماه جدال با مرگ سرانجام تسلیم سرنوشت شوم شد.
از سوی دیگر کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند شوهر مقتول، با کارکردن پریسا مخالف بود و بر سر همین موضوع چندین بار با هم مشاجره داشته اند تا اینکه روز حادثه مشاجره شان بالا گرفت و «ناصر» -35 ساله- همسرش را از پنجره به بیرون پرت کرد.

قاتل

در حالی که ناصر به اتهام قتل عمد همسرش بازداشت شده بود و ادعا داشت پریسا خودکشی کرده است اما تصاویر دوربین های مداربسته خیابان رو به رو راز جنایت هولناک را فاش کرد.

صبح دیروز ناصر از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری تهران منتقل شد تا از نظر جنبه عمومی محاکمه شود.ناصر که پیش از این به اتهام قتل به قصاص محکوم شده، توانست با جلب رضایت مادر و برادرزنش و پرداخت 300 میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

او در جلسه دیروز دادگاه در آخرین دفاعش به قضات گفت:روز حادثه بسیار عصبانی بودم ولی همسرم را دوست داشتم و نمی خواستم این اتفاق بیفتد. چرا که من فقط با کار کردن او در بیرون از خانه مخالف بودم.الان هم پشیمان هستم و از اینکه والدین پریسا مرا بخشیده اند و از حق قصاص گذشت کرده اند سپاسگزارم. من نباید همسرم را قربانی لجاجت خودم می کردم بلکه غرور بیجای من باعث مرگ همسرم شده است.من فکر می کردم اگر همسرم سرکار برود و پولش را برای خانه خارج کند مردانگی من از بین خواهد رفت!.

در این مدت که در زندان بوده ام بسیار فکر کرده ام و از کاری که انجام داده ام بسیار پشیمان و هیچ وقت خودم را نخواهم بخشید.پس از پایان جلسه قضات وارد شور شدند و قرار است بزودی حکمشان را درباره مجازات متهم صادر کنند.

مرد بی رحم زنش را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد!

مرد بی رحم زنش را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد!
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 8
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف