نمناک سرگرمیگوناگون پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس
دختر ، پرخوری
این دختر جوان 34 ساله لقب پرخورترین فرد دنیا را به خود اختصاص داده است چراکه او هرماه 6500 یورو بابت خوردن غذا هزینه میکند.

دختر جوانی که 6500 یورو در ماه فقط می خورد!

این روزها در فضای مجازی شاهد عکس هایی از جوانانی هستیم که با انجام برخی اقدامات شخصی خود سعی دارند خود نمایی کنند چنانچه یک دختر جوان فقط با غذا خوردنش اسباب سرگرمی کاربران اینترنتی شده است.

یک دختر جوان 34 ساله به نام «پارک سئویئون» شغل خود را ترک کرده و تمام وقت در آپارتمان خود در سئول، در مقابل چشم کاربران اینترنتی غذا می خورد و ده ها هزار نفر به تماشای او نشسته اند.این کار در فرانسه گسترش پیدا کرده است اما با این تفاوت که محل سکونت ها فرق دارد؛ پدیده دیگری به نام «موگ بانگ» در آسیا در حال رشد است که شخص در مقابل دوربین کامپیوتر و به صورت آنلاین در مقابل بسیاری از کاربران ناشناخته غذا خوردن خود را به نمایش می گذارد و در کره جنوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

دختر

برخی از کارشناسان این فعالیت مغذی و سودمند را به عنوان یک احساس تعلق به جامعه دانسته و گفتند که با توجه به موفقیت این عمل که موجب درآمد 6500 یورو در ماه می شود مردم تنهای زیادی در کره جنوبی وجود دارند که با این کار از تنهایی در می آیند.

پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس

پرخوری دختر جوان در مقابل کاربران اینترنتی! + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف