نمناک اخبارجامعه آخرین مهلت پرداخت جریمه سربازی
پرداخت جریمه ، پرداخت جریمه غیبت سربازی
جانشین سازمان وظیفه عمومی از مهلت 2 روزه برای ثبت درخواست متقاضیان خرید جریمه سربازی در مرحله اول این طرح خبر داد.
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395

 مهلت دو روزه برای پرداخت جریمه غیبت سربازی

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی در گفت وگویی ، با اشاره به رو به اتمام بودن فرصت ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی، اظهار کرد:طبق برنامه ریزی های انجام شده، مشمولانی که متقاضی پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی هستند، تنها تا 15 مرداد ماه فرصت دارند تا درخواست خود را به ادارات پلیس +10 ارائه دهند.

وی ادامه داد:بدیهی است پس از تاریخ مذکور، مرحله اول ثبت نام پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال 95 به اتمام می رسد و این تاریخ به فرصت دیگر موکول نخواهد شد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:آمارهای به دست آمده نشان می دهد تا امروز حدود 55 هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده و درخواست خود برای پرداخت جریمه غیبت سربازی را ثبت کرده اند.

 پرداخت جریمه غیبت سربازی

مهلت دو روزه برای پرداخت جریمه غیبت سربازی

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا امکان ثبت نام برای متقاضیان پرداخت جریمه نقدی پس از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت، خاطرنشان کرد:قطعاً بعد از منقضی شدن تاریخ مذکور، شرایط رسیدگی به درخواست متقاضیان و همچنین پرداخت اقساطی جریمه درنظر گرفته شده، به شکل فعلی نخواهد بود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اضافه کرد:این بدان معناست که بررسی درخواست متقاضیان پس از تاریخ مذکور، تا پایان رسیدگی به درخواست متقاضیانی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند انجام نمی شود و علاوه بر آن نیز به میزانی که از تاریخ مذکور بگذرد، از زمان تقسیط در نظر گرفته شده برای متقاضیان نیز کسر خواهد شد.

آخرین مهلت پرداخت جریمه سربازی

آخرین مهلت پرداخت جریمه سربازی
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف