نمناک اخباراقتصاد زمان آخرین مرحله پرداخت سپرده های موسسه میزان
پرداخت سپرده های میزان ، موسسه میزان
استاندار خراسان رضوی در برنامه زنده تلویزیونی از برگزاری جلسات متعدد با بانک صادرات کشور برای حل مشکلات پدیده شاندیز و پرداخت سپرده های میزان خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395

پرداخت سپرده های میزان در مرحله آخر قرار دارد

علیرضا رشیدیان پنج شنبه گذشته و در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در پاسخ به سوالات درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات و تسویه حساب با سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان با اعلام این خبر اظهارداشت:براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و توافقی که با بانک صادرات انجام شده است به زودی خبر شروع مرحله نهایی پرداخت ها و تسویه حساب با تمام سپرده گذاران را اعلام خواهیم کرد . همچنین محمد مهدی مروج الشریعه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع

استاندار پنجشنبه گذشته در برنامه زنده تلویزیونی از برگزاری جلسات متعدد با بانک صادرات کشور برای حل مشکلات پدیده شاندیز و سپرده گذاران میزان خبر داد و گفت:در دوهفته گذشته به منظور پرداخت باقیمانده سپرده های سپرده گذاران میزان و همچنین حل مشکلات پدیده که پیشتر تسهیلاتی را از این موسسه دریافت کرده بود و اکنون به واسطه آن تسهیلات به بانک صادرات بدهکار است جلساتی را با مسئولان این بانک برگزار کرده ایم .

وی تصریح کرد:در این جلسات به دنبال اتخاذ راهکاری بودیم تا به طور همزمان مشکلات پدیده و میزان را حل کنیم و بتوانیم در آینده نزدیک باقیمانده سپرده های میزان که حدود 5هزارحساب دیگر و معادل 760میلیارد تومان می شود را تسویه نماییم . شایان ذکر است از ابتدای سال جاری تا کنون تنها در یک مرحله(ابتدای شهریورماه ) سپرده هایی با باقیمانده 50میلیون تومان موسسه منحل شده میزان توسط بانک صادرات پرداخت شده است .

براساس اظهارات محمدرضا عرفانی، عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات در گفت و گو با خراسان تعداد نفرات مشمول آخرین دوره پرداختی سپرده های میزان (بالای 50میلیون تومان ) حدود 40هزار نفر پیش بینی شده بود که با اتمام این مرحله سپرده هایی که تعیین تکلیف شده حدود ٨١٩ هزار و ٩١٤ سپرده معادل ٩٩درصد از تعداد کل سپرده ها و ٧٠ درصد مبلغ می شود.

زمان آخرین مرحله پرداخت سپرده های موسسه میزان

زمان آخرین مرحله پرداخت سپرده های موسسه میزان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از اخبار بانک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف