نمناک اخبارجامعه زمان و نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
عیدی مستمری بگیران ، سازمان تامین اجتماعی
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان خبر داد و جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا را نیز تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1397

زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 98

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعیمدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت:عیدی مابقی بازنشستگان عزیز نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود. 

یونس کریم نژاد اظهار داشت:عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ح – خ – د - ذ – ر - س – ش – ط – ظ – ع – غ – ف– ق – ک – گ – ل – م – ن – و – ه – ی" آغاز می شود در اولین روز اسفند پرداخت شد.

وی ادامه داد:عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ج – ز – ژ – ص – ض " شروع می شود نیز در روز دوم اسفند ماه پرداخت می شود.

کریم نژاد افزود:بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ب - پ – ت – ث – چ " شروع می شود نیز عیدی خود را در روز 4 اسفند دریافت می کنند.

مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت:بازنشستگانی که مستمری خود را از سایر بانک ها دریافت می کنند نیز در روز 5 اسفند عیدی دریافت می کنند.

کریم نژاد گفت:بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حرف " الف" شروع می شود و همچنین بازنشستگانی که پرونده مستمری آنها در شعب تا 2000 نفر قرار دارد، عیدی خود را در روز 6 و 7 اسفند دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/م

تاریخ پرداخت عیدی 98 بازنشستگان تامین اجتماعی

زمان و نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 563
این مطلب مفید بود ؟ 385 178
نظر کاربران
ادينه مجلسي

ادينه مجلسي

من مستمري بگيرم أموزش و پرورش از بانك صادرات هموز نريختن عيدي ها رو كسي علتش را ميدانند

35 15
باران

باران

خبر دروغ محض بود.اول نام خانوادکی من(ع)بود.که طبق خبر بالا باید۱۶اسفند عیدی پرداخت میشد.امروز۱۹سفنده هنوز خبری از پرداخت عیدی نشده

44 10
جواد

جواد

من اول فامیلم( ش )هست که بایدطبق گفته ی بالا شونزدهم می ریختن بیمه کارافتادگی هم دارم هنوز نریختن علتش چیه آخه؟

30 11
سهید

سهید

آقا چرا این همه دروع میگید.؟؟؟؟ عیدی مارو طبق گفته شما باید 15 اسفند میریختن ولی نشد. اخه چرا مسیولین مردمو اذیت میکنن؟؟ مگه دین ندارید؟ این مسئولین از خدا هم نمیترسن دیگه . حالا عیری به کنار . تو این گرونی چطو یه مستمری بگیر با ماهی 800 تمن که خیلیش بابت قسط وام میره زندگی کنن . خدا .... کنه

39 7
زهرا

زهرا

متاسفم. واقعا متاسفم. مادر من منتظر عیدیشه تا عیدی ما رو بده و بنده خدا همش میگه پس نگاه کن ببین عیدی منو نریختن. واقعا برای مسئولش متاسفم. امیدوارم تو اون دنیا جواب بده

59 4
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .