نمناک اخبارجامعه زمان و نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
عیدی مستمری بگیران ، سازمان تامین اجتماعی
زمان و نحوه پرداخت “عیدی مستمری بگیران” سازمان تامین اجتماعی اعلام شد. در ادامه جدول واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف نام خانوادگی را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396

زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97

عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از ١٥ لغایت ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.
براساس برنامه ریزی انجام شده، مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنان با حروف (غ ، ذ ، ن، م) آغاز می شود، عیدی خود را در روز ١٥ اسفند ماه دریافت می کنند. مستمری بگیرانی که نام خانوادگی شان با حروف ک، د، ش، ع آغاز می شود نیز در ١٦ اسفند عیدی را دریافت می کنند.
همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف گ، ل، و، ه ، ی آغاز می شود، در روز ١٧ اسفند عیدی دریافت می کنند. علاوه بر این در روز ١٧ اسفند ماه عیدی مستمری بگیرانی که از بانکی غیر از بانک رفاه کارگران مستمری دریافت می کنند، به حساب آنها واریز می شود.
در روز ١٩ اسفند ماه عیدی بازنشستگانی که نام خانوادگی آنان با حروف ط، خ، س، ظ، ر، ق آغاز می شود، پرداخت خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان و مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف ح، ف ، ض، ز، ژ، ص، ج ، چ شروع می شود؛ مستمری خود را در تاریخ ٢٠ اسفند دریافت می کنند.
مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف پ ، ت ، ث ، ب ، ا آغاز می شود نیز، در تاریخ ٢١ اسفند و افرادی که نام خانوادگی شان با حرف آ شروع می شود در تاریخ ٢٢ اسفند ماه مبلغ عیدی خود را دریافت می کنند.  

عیدی بازنشستگان

جدول زمان واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

تاریخ پرداخت عیدی 97 بازنشستگان تامین اجتماعی

زمان و نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 402
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 294 108
نظر کاربران
ادينه مجلسي

ادينه مجلسي

من مستمري بگيرم أموزش و پرورش از بانك صادرات هموز نريختن عيدي ها رو كسي علتش را ميدانند

پاسخ دادن 12 6
باران

باران

خبر دروغ محض بود.اول نام خانوادکی من(ع)بود.که طبق خبر بالا باید۱۶اسفند عیدی پرداخت میشد.امروز۱۹سفنده هنوز خبری از پرداخت عیدی نشده

پاسخ دادن 16 6
جواد

جواد

من اول فامیلم( ش )هست که بایدطبق گفته ی بالا شونزدهم می ریختن بیمه کارافتادگی هم دارم هنوز نریختن علتش چیه آخه؟

پاسخ دادن 13 9
سهید

سهید

آقا چرا این همه دروع میگید.؟؟؟؟ عیدی مارو طبق گفته شما باید 15 اسفند میریختن ولی نشد. اخه چرا مسیولین مردمو اذیت میکنن؟؟ مگه دین ندارید؟ این مسئولین از خدا هم نمیترسن دیگه . حالا عیری به کنار . تو این گرونی چطو یه مستمری بگیر با ماهی 800 تمن که خیلیش بابت قسط وام میره زندگی کنن . خدا .... کنه

پاسخ دادن 13 1
زهرا

زهرا

متاسفم. واقعا متاسفم. مادر من منتظر عیدیشه تا عیدی ما رو بده و بنده خدا همش میگه پس نگاه کن ببین عیدی منو نریختن. واقعا برای مسئولش متاسفم. امیدوارم تو اون دنیا جواب بده

پاسخ دادن 8 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف