نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر
پردرآمدترین بازیگران ، پردرآمدترین بازیگران جهان
درآمد بازیگران یکی از جالب ترین موضوعات برای مخاطبان محسوب می شود که در این مطلب شما را با پردرآمدترین بازیگران مرد در سال 2015 آشنا خواهیم کرد.
بازدید : 15,991 نفر

پردرآمدترین بازیگران جهان

در ادامه با 20 نفر از پولسازترین بازیگران مرد سینمای جهان آشنا شوید.

بازار فروش بلیت در سطح جهانی نیاز به ستارگانی داشت که توانایی عبور از مرزها را داشته باشند و در این میان در فاصله اول ژوئن 2014 تا اول ژوئن 2015، پولسازترین بازیگران بدون محاسبه مالیات ها در باکس آفیس تعیین شده اند و این فهرست از همین محاسبه به دست آمده است.

1. رابرت داونی جونیور با 80 میلیون دلار؛ بازیگر «مرد آهنی» همچنان پردرآمدترین ستاره جهان است. بازی در «انتقام جویان» و «کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی» که تنها برای آن 40 میلیون دلار دریافت کرده، او را به پردرآمدترین بازیگر سال بدل ساخته است.

2. جکی چان با 50 میلیون دلار؛ ستاره بزرگ چینی با بازی در «داستان اژدها» در کنار آدرین برودی و جانن کیوزاک که تنها در چین 120 میلیون دلار فروش کرد و نیز تهیه فیلم های دیگر و صداپیشگی در «کونگ فو پاندا 3» و بازی در «رد پا» و امضای قرارداد بازی در چند فیلم دیگر، همچنان یکی از پولسازترین ستارگان جهان است.

جکی چان

3. وین دیزل با 47 میلیون دلار؛ بازی در فیلم پرفروش «سریع و خشمگین 7» با فروش 1.65 میلیارد دلار و با داشتن 93 میلیون هوادار در فیس بوک، او را به چهره ای مردمی بدل کرده است.

4. بردلی کوپر با 41.5 میلیون دلار؛ او توانسته بین فیلم های ساده ای چون «آلوها» و فیلم پرفروشی چون «تک تیرانداز آمریکایی» که خودش تهیه کننده هم بود، توازن برقرار کند.

5. آدام سندلر با 41 میلیون دلار؛ او با بازی در «پیکسل ها» بر پرده نقره ای رفت و با فروش دی وی دی فیلم های قبلی اش که همیشه مردم پسند بوده اند، به پولسازی ادامه داد.

6. تام کروز با 40 میلیون دلار؛ بازی در نقش اتان هانت در «ماموریت غیرممکن» قسمت پنجم و نیز بازی در «لبه فردا» جایگاه او را به عنوان بازیگری پردرآمد حفظ کرده است.

7. آمیتاب باچان با 33.5 میلیون دلار؛ ستاره بزرگ بالیوود که در 50 سال اخیر در بیش از 150 فیلم بازی کرده در 2014 ستاره فیلم «باوتانا باز می گردد» بود مجری یک شوی شبانه با عنوان» چه کسی می خواهد میلیاردر شود؟» بود که هشت فصل در سال 2014 روی آنتن رفت. فروش امتیاز فیلم های او برای شبکه های تلویزیونی از منابع مالی این سوپر استار هندی است.

آمیتاب باچان

8. سلمان خان با 33.5 میلیون دلار؛ مشهورترین ستاره بالیوود که از سال 1989 تاکنون در بیش از 80 فیلم بازی کرده در 2014 در «ضربه» بازی کرده و میزبان شوی شبانه «روسای بزرگ» هم بود. او که ماجرای زندانی شدن و دادگاهی شدنش را هم پشت سر گذاشت فعلا منتظر پایان نتیجه دادگاه است.

9. آکشای کومار با 32.5 میلیون دلار؛ ستاره بالیود که از سال 1992 تاکنون در بیش از 150 فیلم بازی کرده معمولا هر سال در چهار فیلم بازی می کند. او در سال 2014 در نقش های اصلی فیلم هایی چون «تعطیلات» و «سرگرمی» بازی کرد و به عنوان میزبان شوی زنده شبانه تلویزیونی ظاهر شد و تهیه کننده فیلم اکشن «موتورسیکلت های هوندا» هم بود.

10. مارک والبرگ با 32 میلیون دلار؛ بازی در کمدی «تدی 2» که 168 میلیون دلار فروش کرد و «منتقل شوندگان:عصر انهدام» و ساحت فیلم های تلویزیونی در کمپانی خودش او را در این جایگاه قرار داده است.

11. دوین جانسون با 31.5 میلیون دلار؛ با بازی در فیلم «سن آندریایس» توانایی خود را در فیلم های غیراکشن نیز نشان داد و بیش از 385 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. او که زمانی ورزشکار بود قرار است در یک کمدی تلویزیونی با عنوان «توپ دارها» درباره گروهی از بازیکنان فوتبال جلوی دوربین برود.

12. جانی دپ با 30 میلیون دلار؛ او به زودی برای بار پنجم در نقش کاپیتان اسپارو دیده می شود، ستاره فیلم «عشای ربانی سیاه» هم بود.

جانی دپ
13. لئوناردو دی کاپریو با 29 میلیون دلار؛ بازیگر «گرگ وال استریت» با «بازگشت» به زودی راهی سینماها می شود که فیلم وسترن سیاهی از کارگردان «بردمن» یعنی آلخاندرو گونزالس ایناریتو است. دی کاپریو امیدوار است با این فیلم اسکار را ببرد. حمایت از محیط زیست و ساخت مستندهایی در این باره برای نت فلیکس از برنامه های دیگر اوست.

14. چنینگ تیتوم با 29 میلیون دلار؛ بازیگر ستاره نوجوانان و فیلم های اکشن مانند سریال «جامپ استریت» در فیلم بعدی برادران کوئن یعنی «درود بر سزار» و «هشت نفرت انگیز» کوئنتین تارانتینو بازی کرده است.

15. کریس همسوورث با 27 میلیون دلار؛ بازیگر «تور» که از ستارگان ثابت فیلم های دنیای مارول است در «انتقام جویان:عصر اولتران» بازی کرد و در «هانتسمن» که نسخه تیره ای از داستان سفید برفی است، به زودی دیده می شود.

16. دنیل کریگ با 27 میلیون دلار؛ بازی در جیمز باند جدید یعنی «اسپکتر» این بازیگر انگلیسی را به یکی از پرسروصداترین بازیگران سال بدل کرد.

17. متیو مک کاناهی با 26.5 میلیون دلار؛ این بازیگر که زمانی تنها در کمدی رمانتیک ها بازی می کرد با بازی در «باشگاه خریداران دالاس» که اسکار را برایش به ارمغان آورد و بازی در سریال شبکه اچ بی او یعنی «کارآگاه واقعی» سال را با موفقیت در فیلم «بین ستاره ای» و «دریای درختان» پشت سر گذاشت.

 متیو مک کاناهی

18. ویل اسمیت با 26 میلیون دلار؛ بازی در «فوکوس» که 145 میلیون دلار در دنیا فروش کرد و با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته شده بود سال موفقی را برای ویل اسمیت رقم زد.

19. شاهرخ خان با 26 میلیون دلار؛ لئونارد دی کاپریوی هندی ها از فیلم هایی چون «سال نو مبارک» و «طرفدار» درآمد خوبی به دست آورد.

شاهرخ خان

20. مت دیمون با 25 میلیون دلار؛ او با بازی در فیلم علمی تخیلی «مریخی» یکی از پرمخاطب ترین بازیگران سال بود و برای بازی در فیلم «دیوار بزرگ» نیز قرارداد امضا کرد.

21. هیو جکمن با 23 میلیون دلار؛ بازیگر استرالیایی که برای بازی در تئاتر و میزبانی جوایز تونی حسابی دیده شد، هر چند برای حضور در فیلم «وولورین» اندکی فاصله انداخت اما از بازیگران «چاپی» و «پن» بود.

22. بن افلک با 19.5 میلیون دلار؛ فیلم «دختر رفته» با فروش 368 میلیون دلار برگ برنده افلک بود اما او با فیلم بعدی بتمن با عنوان «جوخه خودکشی» نیز به زودی دیده خواهد شد.

23. لیام نیسون با 19.5 میلیون دلار؛ این بازیگر ایرلندی در 63 سالگی یکی از ستارگان دنیای اکشن است و در سال 2014 بار دیگر در «ربوده شده» بازی کرد.

24. چو یون-فت- با 18 میلیون دلار؛ بازیگر هنگ کنگی برای اولین بار به این فهرست پیوسته و سپاسگزار بازی در فیلمی چون «از وگاس تا ماگائو 2» است.

25. راسل کرو با 18 میلیون دلار؛ هرچند منتقدها خیلی فیلم «نوح» را نپسندیدند، اما این فیلم پرفروش ترین فیلم در افتتاحیه برای راسل کرو بود. این فیلم در نهایت 362 میلیون دلار فروش کرد.

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 39
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 34 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف