نمناک سرگرمیگوناگون پرروترین مسافرهای دنیا ! + تصاویر
پرروترین ها ، سوار تمساح شدن
همه جای دنیا برخی به دلایل مختلف عنوان پرروترین ها را به خود اختصاص می دهند ولی اینجا پر رویی همراه با شجاعتی مثال زدنی در انجام کاری ترسناک دیده می شود.

پرروترین ها ، مسافران پررویی که سوار کروکدیل شدند

اکثر مردم با دیدن یک کروکدیل آن هم از نوع کروکودیل آبهای شور پا به فرار می گذارند و تا فاصله ی طولانی حتی پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند اما یک خانواده نشان دادند که هر چیزی استثنا هم دارد و انها می توانند بدون هیچ ترسی نزدیک این موجود خطرناک شوند.  گرفته شدن عکسی خیره کننده توانایی تعدادی قروباغه برای مهار کروکودیل خوفناک را به تصویر کشید . این تصویر کاملا شانسی گرفته شده است و به گزارش mirror هیچ طراحی از قبل برای آن انجام نشده بود.

پرروترین ها

عکس قورباغه های درختی و پرروترین های حیات وحش

 عکس ها و ویدئوهایی که از این اتفاق جالب ضبط شده است نشان می دهد که قورباغه ها یک به یک از کنار بدن کروکودیل به سمت کمر این حیوان خوفناک حرکت می کنند و سواری طولانی از او می گیرند.

تصاویر سوار شدن قورباغه های درختی پشت کروکودیل خوفناک

پرروترین ها

پرروترین ها

عکس لحظه سوار شدن پرروترین مسافرها 

 کروکودیل آبهای شور که تا 70 سال عمر می کند جزو درنده ترین حیوانات شناخته شده است که هر حیوان و حتی انسانی را که وارد قلمروش شود شکار کرده و می خورد اما این قورباغه ها که عکاس به انها صفت پررو داده است بدون هیچ ترسی و با چهره ای آرام و شاد سوار بر پشت این حیوان می شوند. این تصاویر توسط " تانتو ینسن " در تانگرانگ اندونزی گرفته شده است.

 پرروترین ها

پرروترین موجودات دنیا

 

پرروترین مسافرهای دنیا ! + تصاویر

پرروترین مسافرهای دنیا ! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف