نمناک اخبارجامعه پرستار فداکار برای نوزاد سوخته مادری کرد!
سوزان برگر ، پرستار فداکار
40 سال قبل تمام بدن یک نوزاد به غیراز صورتش درآتش سوخت و روایتی عجیب برایش رقم خورد روایتی که قهرمان آن پرستار فداکار این نوزاد معرفی شد.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1395

ماجرای نوزاد سوخته و پرستار فداکارش

سالها پیش تصویری از یک زن که نوزادی سوخته در آغوش داشت در رسانه ها منتشر شد هرکس که این عکس را می دید حدس میزد که مادر نوزاد  او را در آغوش گرفته اما واقعیت چیزدیگری بود !

نوزاد سوخته

پرستار فداکار

40 سال قبل تمام بدن یک نوزاد به غیر از صورتش در آتش سوخت. در سال1977 عکس مراقبت ویژه از یک کودک جزغاله شده در مطبوعات سرتاسر دنیا چاپ شد؛ نوزادی که سرتاپایش سوخته بود و کسی امیدوار نبود که زنده بماند.

آن زن مادر بچه نبود، او سوزان برگر، سرپرستار بیمارستان "آلبانی نیویورک" بود که روزهای متوالی، همچون یک مادر دلسوز از نوزاد سوخته مراقبت کرد و شبانه روز به تیمار آن موجود معصوم پرداخت تا بالاخره معجزه خدا را به چشم دید و نوزاد را از مرگ حتمی نجات داد.
حالا 40 سال از آن روزها گذشته و "آماندا اسکارپیناتی" یعنی همان نوزاد کوچک به خانمی رشید تبدیل شده و بالاخره در اواسط سال 2015 موفق شده که پرستارش را از طریق رسانه های مجازی پیدا کند و در آغوش بکشد.

پرستار فداکار

پرستاری که برای نوزاد سوخته مادر شد

سوزان برگر، پرستار فرشته صفت وقتی پس از این همه سال با آغوش گرم و اشک آماندا پیناتی مواجه شد گفت:"وقتی فهمیدم نوزادی که عاشقانه تیمارش کردم این همه سال به دنبالم می گشته زبانم بند آمد."

پرستار فداکار برای نوزاد سوخته مادری کرد!

پرستار فداکار برای نوزاد سوخته مادری کرد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف