پرستار پدر
دختربچه 6 ساله ای یک پدر ناتوان دارد، مادر آن ها اقدام به کنار گذاشتن آن ها می کند و در حال حاضر دختر 6 ساله از پدر ناتوان خود پرستاری می کند.

دختر 6 ساله ای که بعد از بی وفایی مادرش به تنهایی پرستار پدر ناتوانش شد

یک دختر 6 ساله چینی توانست قلب میلیون ها نفر را با نگهداری پدر معلول خود از زمانی که مادرش آن ها را ترک کرده به درد آورد و داستان فراموش نشدنی خلق کند ، داستانی که در این بخش از نمناک خواهید خواند.
" تیان " مرد 38 ساله اهل هاییوان ، چهار سال پیش زمانی که در یک تصادف رانندگی جدی صدمه دیده بود توانایی اش در راه رفتن را از دست داد، و دیگر قادر به کار کردن و حمایت از خانواده اش نبود . همسر او پسر کوچکش را با خود برد و او و دختر 6 ساله اش را رها کرد؛ اما به جای آنکه از دختر خود مراقبت کند دخترش بیشتر مسئولیت را بر عهده گرفت، از جمله آشپزی، تمیز کردن منزل و سایر کارها . به سختی می توان باور کرد که کودکی 6 ساله می تواند از خودش مراقبت کند، چه برسد به مراقبت از پدرش که به شدت معلول است، اما این دختر کوچک ثابت کرده است که هیچ غیرممکنی برای او وجود ندارد.
نگهداری دختر از پدرش

پرستاری دختربچه 6 ساله از پدر ناتوانش

دختر بچه ای که پرستاری پدرش را می کند 

در ویدیویی که در رسانه های اجتماعی چین پخش شده دیده می شود که او می تواند به زخم های پدرش رسیدگی کند و به او کمک کند تا بر روی صندلی چرخدار سوار شود و غذا بخورد، برای او کتاب بخواند و حتی در زمان خواب مراقب او باشد. 
" تیان " با کمک دخترش توانست بر افسردگی خود غلبه کند و اکنون به آینده به عنوان مردی امیدوار نگاه می کند. حتی اگر تصادف اتومبیل او را فلج کرده باشد با امیدواری می تواند به اندازه کافی بهبود یابد تا برخی از باری را که در حال حاضر روی شانه های دخترش است را بردارد.
پرستار 6 ساله

نگهداری دختر 6 ساله از پدر ناتوان خودش 

پرستاری دختر 6 ساله از پدرش 

پدر او مدت کوتاهی است شروع به انتشار عکس ها و فیلم های خود و سرپرست کوچکش در رسانه های اجتماعی کرده است و حالا مدت زیادی طول نکشیده که مردم متوجه وضعیت آن ها شدند. در حالی که بیشتر مردم حیرت خود را از توانایی این دختر ابراز کردند و او را به خاطر فداکاریش برای پدر معلول خود تحسین کردند، کسانی هم وجود داشتند که با دیدن این کودک کم سن و سال به جای اینکه وقت خود را صرف بازی کردن مانند بیشتر همسالان خود کنند، ناراحتی خود را ابراز کردند و واکنش هایی تند به اقدام بی وفا گونه ی مادر او نشان دادند.

پرستاری دختر بچه از پدر ناتوانش بعد از بی وفایی مادر

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی