نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پرستو صالحی بازیگر متعصب استقلالی پرسپولیسی شد + عکس
پرستو صالحی ، بازیگر زن ایرانی
پرستو صالحی بازیگر متعصب استقلالی شب گذشته در بین جمعیت حاضر در سفره افطار جانبازان گفت که به احترام عمو موسی سلامت جانباز پرسپولیسی، طرفدار پرسپولیس شده است.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1395

پرستو صالحی به احترام عمو موسی پرسپولیسی شد

پرستو صالحی از هنرمندان خوب کشور ما است که علاقه فراوانی به فوتبال دارد و بازی های فوتبال را همیشه پیگیری میکند . پرستو صالحی از طرفدارن پرو پا قرص استقلال بود که در یک حرکت نمادین به جانباز پرسپولیسی ادای احترام کرد و اعلام کرد پرسپولیسی شده است.

پرستو صالحی

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر هنرمند استقلالی شب گذشته در بین جمعیت حاضر در سفره افطار جانبازان و خانواده شان گفت که به احترام عمو موسی سلامت جانباز پرسپولیسی، طرفدار پرسپولیس شده است.

پرستو صالحی سال ها از طرفداران متعصب استقلال محسوب می شد که پس از شکست اخیر آبی پوشان در دربی 82، فیلم اشک های وی در سطح گسترده ای در فضای مجازی نشر داده شد.

با این وجود وی که بارها گفته به خاطر علاقه به زنده یاد ناصر حجازی استقلالی شده، شب گذشته به احترام عمو موسی خبر داده در یک حرکت نمادین به جانباز عزیز دفاع مقدسی ابراز احترام کرد.

 

پرستو صالحی

موسی سلامت و پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر متعصب استقلالی پرسپولیسی شد + عکس

پرستو صالحی بازیگر متعصب استقلالی پرسپولیسی شد + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 28
برگرفته از جام نیوز/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 11
نظر کاربران
امیر

امیر

من که باورم نمی شه.شایعه هست

پاسخ دادن 0 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف