پرستو صالحی

پرستو صالحی و همکلاسی هایش در 17 سال پیش + عکس

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1396کد مطلب : 63297زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرستو صالحی بازیگر جوان سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری مربوط به 17 سال قبل به روز کرد.

عکس 17 سال قبل پرستو صالحی در کنار بازیگران دیگر

پرستو صالحی بازیگری که با سریال زیر آسمان شهر در بین مردم به محبوبیت رسید تصویری جالب مربوط به 17 سال قبل در کنار دوستانش منتشر کرد.

پرستو صالحی

عکسی از پرستو صالحی 17 سال قبل

پرستو صالحی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سال ١٣٧٩ فیلم سینمایی همکلاس... رامبد شکرآبی، علی قربانزاده، حدیث فولادوند و طراح گریم خوبمون پروین نویدی عزیز، یادش به خیر بچه بودیم ها این روزا فقط یادآوری خاطرات خوب گذشته شاید حالِ آدمو خوب کنه حال و آینده مون که خرابه اوضاعش.

فیلم سینمایی همکلاس

پوستر فیلم سینمایی همکلاس با بازی علی قربانزاده و حدیث فولادوند

همکلاس فیلمی به کارگردانی سعید خورشیدیان و نویسندگی سعید خورشیدیان، علی برجسته محصول سال 79 و 80 است. همکلاس روایتی از یک داستان عاشقانه است که در آن کیوان و داریوش در طی یک ماجرای تصادفی با ترانه و دوستش کیمیا، آشنا می شوند که منجر به علاقه متقابل و دوجانبه کیوان و ترانه و داریوش و کیمیا می شود. ترانه با دوستانش شرط می بندد که کیوان را سر کار بگذارد ولی در طی روابطش با او واقعاً عاشقش می شود. داریوش هم با کیمیا ازدواج می کند.

علی قربان زاده ، رامبد شکرآبی ، حدیث فولادوند ، پرستو صالحی ، علی برجسته ، زهره حمیدی ، آرزو افشار ، نادیا امیرخسروی ، نیلوفر دوستی ، فرهاد جعفری و محمدرضا نوروزی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی بوده اند.

پرستو صالحی

عکس قدیمی دیگری از پرستو صالحی

پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال 1375 با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده است .

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

پرستو صالحی و همکلاسی هایش در 17 سال پیش + عکس

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی