نمناک ورزشفوتبال نام بازیکنان پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی
پرسپولیس ، بازیکنان پرسپولیس
اگرچه خبرها حاکی از این است که بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی قرار دارند اما هنوز خبر قطعی از سوی کی روش صادر نشده است.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395

کدام بازیکنان پرسپولیس ملی پوش میشوند

صحبت های برانکو سرمربی پرسپولیسی ها در خصوص ملی پوش های تیم پرسپولیس موجب ناراحتی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شد و همین مساله سبب شد تا کی روش اعلام کند که دیگر پرسپولیسی ها در تیم ملی جایی ندارند اما با وجود فشارها و پادرمیانی ها گویا کی روش تغییر نظر داده و نام بازیکنان پرسپولیس در لیست تیم ملی قرار گرفته است.

کی روش پرسپولیس را از همراهی تیم ملی فوتبال محروم کرده بود و به دلایل مختلف از بازیکنان این تیم استفاده نمی کرد اما حالا خبر از رضایت سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور قرمز پوش ها می رسد.

اعلام اسامی پرسپولیسی های تیم ملی

بنا بر گفته رئیس فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی قرار دارند.

بازیکنان پرسپولیس

پرسپولیسی های تیم ملی

کارلوس کی روش در جدیدترین گفت وگوی خود اعلام کرده آماده ترین بازیکنان فوتبال ایران به تیم ملی دعوت می شوند. از سوی دیگر مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از حضور بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی خبر داده است.
علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، مهدی طارمی و وحید امیری پرسپولیسی هایی هستند که سابقه حضور در اردوهای تیم ملی را دارند. باید دید در فهرستی که در روزهای پایانی سال منتشر می شود نامی از آنها خواهد بود یا خیر.
برخی معتقدند کارلوس کی روش مانند گذشته بر موضع خود پافشار می کند اما عده ای دیگر اعتقاد دارند سرمربی تیم ملی این بار کوتاه می آید چون تیم ملی بدون پرسپولیسی ها در راه صعود به جام جهانی لطمه می خورد.

نام بازیکنان پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی

نام بازیکنان پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف