نمناک اخبارورزشی پرسپولیس بهترین خط دفاعی 2013 جهان شد
پرسپولیس ، بهترین
تیم فوتبال پرسپولیس تهران با دریافت 8 گل در 20 مسابقه توانست میانگین 0.4 گل در هر بازی را ثبت کرده و به عنوان بهترین خط دفاعی جهان در سال 2013 انتخاب شود.
تاریخ انتشار : 5 دی 1392

سرخپوشان پایتخت با دریافت 8 گل در 20 بازی و میانگین 0/4 گل در هر بازی، در حال حاضر بهترین خط دفاعی دنیا را در اختیار دارند.

 

تیم فوتبال پرسپولیس تهراندر بین لیگ های معتبر اروپایی تیم رم ایتالیا با 7 گل خورده در 17 بازی بهترین رکورد را دارد و لیل فرانسه و بایرن مونیخ آلمان نیز رکورد زیر نیم گل خورده در هر بازی را در اختیار دارند. در میان کشورهای صاحب نام فوتبال اروپا و آسیا هیچ تیمی میانگین گل خورده پرسپولیس را نداشته و بعید به نظر می رسد در میان سایر کشورها نیز تیمی توانسته باشد از میان گل خورده پرسپولیس برخودار باشد.

آمار بهترین خط دفاعی های لیگ های معتبر اروپایی بدین صورت است:

آمار میانگین گل خورده فوتبال در جهان

در لیگ های آسیایی نیز پرسپولبس همچنان بهترین رکورد را در اختیار دارد. پس از پرسپولیس تیم بنیادکار ازبکستان با میانگین0/5 گل خورده (13 گل- 26 بازی)، گوانگجوی چین و سپاهان ایران با میانگین 0/6 و النصر عربستان با میانگین 0/64 گل خورده در هر بازی دیگر تیم های برتر دفاعی آسیا هستند.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حال حاضر با 39 امتیاز و 20 بازی در مکان نخست جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

پرسپولیس بهترین خط دفاعی 2013 جهان شد

پرسپولیس بهترین خط دفاعی 2013 جهان شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف