پرسپولیس و سایپا

نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز 9 فروردین + فیلم

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1397کد مطلب : 66308زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز پنجشنبه 9 فروردین 1397 از هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

بازی پرسپولیس و سایپا از هفته 26 لیگ برتر فوتبال فصل 96-97 

دو تیم پرسپولیس تهران و سایپای البرز از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال و از ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سایپا با نتیجه 2 بر 1 به برتری رسید.

ترکیب پرسپولیس مقابل سایپا

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادو شوویچ، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی(کاپیتان)، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور

ترکیب سایپا: حامد فلاح زاده، محمد دانشگر، آرش رضاوند، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، مهدی ترابی، علی قلی زاده،رضا علیاری

بازی پرسپولیس و سایپا

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس   1   -    2   سایپا

شرح گل های بازی پرسپولیس و سایپا

سایپا:

آرمان رمضانی ، دقیقه 23 : اشتباه مدافعان پرسپولیس و فرار قلی زاده، با پاس زمینی این بازیکن در شش قدم برای رمضانی همراه شد تا این بازیکن ساده ترین کار برای گشودن دروازه بوژیدار را پیش رو داشته باشد.

 

امید خالدی ، دقیقه 26 : حرکات تکنیکی اعجاب برانگیز قلی زاده در سمت چپ و محو مدافعان پرسپولیس در نهایت با پاس او در آستانه دروازه خالی و ضربه سر تمام کننده خالدی همراه شد تا پرسپولیسی با دریافت گل دوم کاملا در شوک فرو بروند.

 

پرسپولیس:

علی علیپور ، دقیقه 74 : مهاجم آقای گل لیگ و پرسپولیس مامور زدن ضربه پنالتی تیمش شد که آن را با اعتمادبنفس بالا و برخلاف جهت حرکت فلاح زاده به تور چسباند.

فیلم خلاصه بازی و گل های دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا

فیلم و نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز 97/1/9

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : نمناک - /م
وبگردی