پرسپولیس

انتقال طارمی به الغرافه چقدر سود عاید پرسپولیس کرد؟

تاریخ انتشار : 30 دی 1396کد مطلب : 63208زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه پرسپولیس طبق توافق انجام شده ، مشروط به دریافت کل رقم مقرر در این جابجایی با باشگاه الغرافه قطر مجوز بازی مهاجم پیشین تیمش دراین تیم صادرکرد.

پرسپولیس با حق انتقال طارمی، میلیاردر شد

اگر الغرافه 400 هزار یورویی که فیفا بابت هر بازیکن حاضر در جام جهانی به باشگاه ها می دهد را طبق قول و قرارها به پرسپولیس بدهد، با احتساب 100 هزار یوروی پول ITC و... پرسپولیس بابت انتقال طارمی به قطر حدود 500 هزار یورو سود می کند که مبلغ قابل توجهی است.
در این مورد شنیدیم طارمی بخش قابل توجهی از پول قرارداد امسالش با پرسپولیس را هم نمی گیرد که این هم به نوعی به سود باشگاه تمام می شود
پس از انتقال طارمی به باشگاه الغرافه قطر این باشگاه در سیستم تی ام اس درخواست صدور ITC طارمی را ارائه کرد تا پرسپولیسی ها مجوز بازی او را صادرکنند. پس از این اقدام بر اساس توافق انجام شده میان دو باشگاه مدیران باشگاه پرسپولیس مدارک لازم جهت صدور ITC طارمی را به فداریسون فوتبال ارائه کردند و صدور مجوز بازی این بازیکن برای تیم قطری بلامانع شد.

پرسپولیس

میلیاردر شدن پرسپولیس با انتقال طارمی

پرسپولیس صدور ای تی سی طارمی را مشروط به دریافت کل رقم مقررشده در این جابجایی کرده بود و حالا احتمال زیاد پرداخت حدود سه و نیم میلیاردتومانی قطری ها به پرسپولیس انجام شده است که این موافقت انجام شده است و مدیران باشگاه سرخ بهانه ای برای پرداخت نکردن معوقه حقوق بازیکنان شان ندارند.

انتقال طارمی به الغرافه چقدر سود عاید پرسپولیس کرد؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از تابناک - افکارنیوز / ر
نظرات
وبگردی