پرسپولیس

نقل و انتقالات پرسپولیس با کدام بازیکن شروع می شود؟

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67930زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید برای هواداران پرسپولیس جالب باشد که بدانند در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالات و شکسته شدن حکم فیفا چه بازیکنانی قرار است به این تیم محبوب اضافه شوند.

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز می شود؟

دادگاه بین المللی ورزش (CAS) تا روز شنبه 22 اردیبهشت جاری رأی خود در خصوص محرومیت نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس را صادر خواهد کرد.

مسئولان پرسپولیس به ویژه حمیدرضا گرشاسبی امیدوارند با حکم CAS و فیفا، پنجره نقل و انتقالات تابستانی این تیم باز شود.

اولین خرید احتمالی پرسپولیس لو رفت

باشگاه پرسپولیس به دلیل گاف بزرگی که در پرونده مهدی طارمی داد، از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد. این باشگاه در نیم فصل گذشته یکی از این دو محرومیت را در زمستان سپری کرد و حالا در تلاش است به کمک دادگاه بین المللی ورزش (CAS) و فیفا پنجره تابستانی خود را باز کند!

ظاهراً باشگاه شاکی (بخوانید ریزاسپور) نیز کمک های خوبی در راه باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس برداشته و جلسات امیدوارکننده ای نیز وکلای سوئیسی تیم پرطرفدار ایرانی برگزار کرده اند.

پرسپولیس

رای محرومیت پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی

شاید برای هواداران پرسپولیس جالب باشد که بدانند در صورت باز شدن این پنجره و شکسته شدن حکم فیفا چه بازیکنانی قرار است به این تیم محبوب اضافه شوند. خبردار شدیم در صدر لیست پرسپولیس لیگ هجدهم هم سروش رفیعی قرار دارد؛ شماره 7 فصل گذشته سرخپوشان که پرسپولیسی ها خاطرات خوبی از دریبل های او در ذهن دارند اما نتوانست آن طور که باید و شاید در لیگ ستارگان قطر بدرخشد.

باشگاه الخور قطر هم که تصور می کرد سروش رفیعی می تواند ستاره این تیم باشد، او را خرید اما در حال حاضر قصد دارد با این ستاره شیرازی قطع همکاری کند.

در این گیرودار باشگاه سپاهان نیز پالس های مثبتی فرستاده که سروش رفیعی را به اصفهان بکشاند اما شنیدیم جواب شماره 7 یک جمله بوده است:«نه، فعلاً می خواهم استراحت کنم!»

البته استراحت سروش رفیعی بهانه ای بیش نیست. شنیدیم این هافبک تکنیکی منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس و شکسته شدن حکم فیفاست.

پرسپولیس

سروش رفیعی اولین خرید احتمالی پرسپولیس

سروش رفیعی که با بازی در پرسپولیس هم مبلغ خوبی دریافت کرد و هم به شهرت فوق العاده ای رسید، بدش نمی آید دوباره به پایتخت بیاید و در این تیم پرطرفدار توپ بزند.

از آنجایی که محسن مسلمان مغضوب برانکو است و بشار رسن هم نتوانسته به اندازه پیش بینی ها بدرخشد، بهترین فرصت برای سروش رفیعی است که بی رقیب فرمانده خط میانی پرسپولیس در لیگ هجدهم باشد به شرط آن که...

اولین خرید پرسپولیس برای فصل 97-98 کیست؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از خبر ورزشی / ر
وبگردی