نمناک ورزشفوتبال مردی که می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند
پرسپولیس ، شکایت سرمربی پرتغالی از تیم پرسپولیس
تیم فوتبال پرسپولیس که با اختلاف امتیاز از آبی های پایتخت و تراکتوری ها پیش گرفته است این روزها با نگرانی جدیدی روبروست ، نگرانی از مردی که می تواند او را از قهرمانی دور کند.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395

پرسپولیس قهرمانی را از دست خواهد داد؟

تیم فوتبال پرسپولیس که امید زیادی برای قهرمانی دارد این شانس را با مطرح شدن یک شکایت از سرمربی قدیمی در معرض خطر می بیند.
پرسپولیس با شکست استقلال خوزستان 56 امتیازی شد تا یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شود.

قرمزها با یک بازی بیشتر فاصله یازده امتیازی با تراکتورسازی ایجاد کرده اند و با استقلال هم (با دیدارهای مساوی) 12 امتیاز اختلاف دارند و طبعا این تیم شانس اصلی قهرمانی در لیگ برتر است.

با این حال قرمزهای تبریز و آبی های تهران که از فیفا زخم خورده و از نقل و انتقالات محروم شدند امید دارند این بار فیفا به کمک آنها بیاید.

 آن طور که از شواهد پیداست قرمزها به زودی در پرونده شکایت مانوئل ژوزه محکوم می شوند و باید مبغلی حدود هفت میلیارد تومان به این مربی پرتغالی پراخت کنند که ظاهرا در توان شان نیست چرا که دست به دامن هواداران خود شده اند.

مانوئل ژوزه

احتمال کسر امتیاز پرسپولیس از سوی فیفا برای شکایت مانوئل ژوزه 

 

این احتمال وجود دارد که پیش از پایان فصل (در صورت عدم توافق با ژوزه برای پرداخت مطالبات در چند مرحله) قرمزها با کسر 6 امتیاز مواجه شوند که می تواند رقبا را به کسب قهرمانی امیدوار کند.

مردی که می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند

مردی که می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از نامه نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف