نمناک اخبارورزشی ماجرای حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس
پرسپولیس ، باشگاه پرسپولیس
شب گذشته دو فرد ناشناس با گالن های بنزین قصد ورود به ساختمان باشگاه پرسپولیس را داشتند که با هوشیاری نگهبان باشگاه ناکام ماندند.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1396

حمله نافرجام به باشگاه پرسپولیس

دو فرد ناشناس که قصد داشتند ساختمان باشگاه پرسپولیس را به آتش بکشند، موفق به این کار نشدند.
شب گذشته حوالی ساعت 22:00 دو فرد ناشناس مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس دو گالن بنزین را خالی کرده و قصد داشتند ساختمان باشگاه را به آتش بکشند که با هوشیاری نگهبان باشگاه آتش به داخل ساختمان وارد نشد.
نگهبان باشگاه پرسپولیس در این حادثه دچار سوختگی و به بیمارستان منتقل شد.
پس از این اتفاق نیروهای پلیس امنیت، گرشاسبی سرپرست باشگاه، ذاکر مسئول حقوقی باشگاه و عوامل حراست باشگاه پرسپولیس در محل حاضر شدند تا موضوع را برسی کنند.
دو فردی که قصد آتش زدن باشگاه را داشتند، صورت خود را پوشانده بودند.

توضیحات گرشاسبی از حمله نافرجام شب گذشته به ساختمان باشگاه پرسپولیس

حمیدرضا گرشاسبی درباره حادثه نافرجام آتش زدن ساختمان باشگاه پرسپولیس اظهار کرد:شب گذشته (یک شنبه شب) پس از مطلع شدن از ماجرا بلافاصله به محل باشگاه رفتیم. گویا فردی گالن بنزینی در دست داشت و مقابل باشگاه این گالن را به آتش کشیده بود.

باشگاه پرسپولیس

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس

وی تاکید کرد:وقتی دوربین های مدار بسته موجود را بررسی کردیم، به نظر کمی ماجرا مشکوک بود، چرا که فکر می کنم مهاجم قصد داشته خودرویی را مقابل باشگاه به آتش بکشد، وقتی در ادامه متوجه می شود خودرویی از مقابل به سمتش می آید ترسیده و گالن بنزین را همانجا رها می کند. در ادامه نگهبان باشگاه هم که از موضوع مطلع شده برای آنکه آتش به خودروهای اطراف و ساختمان باشگاه سرایت نکند با پا برای خاموش کردن آتش اقدام می کند، همین موضوع باعث مصدومیتش می شود.

وی در ادامه افزود:البته نیروی انتظامی هم که از شب گذشته به محل حادثه آمد موضوع را بررسی کرد و تحقیقات هم چنان ادامه دارد. حراست باشگاه هم پیگیر مساله است تا ببینیم داستان چه بوده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره جلسه ای که روز گذشته با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس برگزار کرد، اظهار داشت:جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم از زمانی که من سرپرست باشگاه شده ام قصد دارم تعداد جلسات مان با برانکو بیشتر باشد و با هم هماهنگی بیشتری داشته باشیم. دیروز هم ابتدا پیرامون دیدار پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم صحبت کردیم و در ادامه پیشنهادمان را برای تمدید قرارداد به برانکو ارائه کردیم برانکو هم برای تمدید نظرش مثبت است اما باید اجازه دهیم کمی زمان بگذرد و با بررسی های کامل قراردادمان را تمدید کنیم. من امیدوارم که به زودی این اتفاق رخ دهد چراکه هر دو طرف راضی به تمدید قرارداد هستند.

گرشاسبی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره آخرین وضعیت مشکلات مالی این باشگاه هم گفت:مشکل آنچنانی در پرداختی به بازیکنان نداریم. چند وقت قبل مبلغی به حساب بازیکنان واریز کردیم و در ادامه هم در تلاش هستیم تا با تزریق پول بتوانیم مبلغ دیگری را به حساب بازیکنان واریز کنیم. فکر نمی کنم در این زمینه مشکلی وجود داشته باشد.

وی در ادامه درباره صحبت هایی که معاون اقتصادی باشگاه علیه حسین هدایتی مطرح کرده و اینکه بازیکنان در دیدار با هدایتی به نوعی از او حمایت کرده اند گفت:صحبت های آقای ترکاشوند مربوط به الان نیست فکر می کنیم او این صحبتها را در زمان مدیریت آقای طاهری مطرح کرده باشد. البته ما از او خواستیم در اظهارنظرهای اینچنینی دقت بیشتری داشته باشد تا باشگاه دچار حاشیه نشود. درباره اینکه بازیکنان هم به دیدار آقای هدایتی رفتند باید بگویم ما نمی توانیم جلوی بازیکنان را بگیریم و بگوییم کجا بروند و یا به کجا حق ندارند بروند.

توضیحات پلیس درباره حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس

سردار حسین رحیمی با اشاره به اتفاق شب گذشته که در مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس افتاد اظهار کرد:حوالی ساعت 23 شب گذشته، یک فرد در مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس تلاش کرد تا با ریختن بنزین در مقابل ساختمان این باشگاه، آن را به آتش بکشد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود:این در حالی بود که نگهبان ساختمان متوجه این اقدام وی شد و متهم به محض دیدن وی از صحنه گریخت.

وی با بیان اینکه پلیس بلافاصله پس از اعلام این گزارش در صحنه حاضر و اقدام به جمع آوری مستندات و سرنخ ها کرد گفت:به محض حضور پلیس در صحنه، پرونده ای برای رسیدگی به این اقدام تشکیل شد و همکاران ما به سرعت عامل یا عاملین این اقدام را شناسایی و دستگیر خواهند کرد.

 

به گفته رحیمی این حمله خسارت چندانی به دنبال نداشته و اقدامی پیش پا افتاده بوده که عامل آن با دیدن نگهبان ساختمان به سرعت از محل متواری شده بود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قرار است آقای علی اکبر طاهری به عنوان مشاور در باشگاه فعالیت کند گفت:آقای طاهری یار همیشگی ما بوده و هست. مدتی را با هم همکاری کردیم و مطمئنا باز هم این اتفاق رخ می دهد. طاهری از پیکره باشگاه پرسپولیس جدا نیست و هر زمانی که نیاز باشد از مشورت ایشان استفاده کنیم مطمئنا آقای طاهری هم دریغ نمی کند.

ماجرای حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس

ماجرای حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس
: امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا، تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟
1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف