نمناک ورزشفوتبال جریمه میلیاردی پرسپولیس بخشیده می شود!
پرسپولیس ، بخشیده شدن جریمه پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است تنها در صورت تمدید قرارداد جرائم بازیکنانش بخشیده خواهد شد.
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1397

باشگاه پرسپولیس به پاس قدردانی از زحمات بازیکنان جرائم آنها را بخشید

سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس به خاطر قدردانی از زحمات بازیکنان در این فصل که با دو عنوان قهرمانی و صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همراه بود، جرائم آنها را بخشید.
یکی از مسائلی که طی ماه های اخیر بارها به گلایه بازیکنان و خصوصا کاپیتان های تیم در حمایت از دیگر هم تیمی ها مربوط می شد، بحث جرایمی بود که از مدیریت قبلی جا مانده بود.
مدیریت قبلی باشگاه طبق قوانین و اساسنامه انضباطی خود، بازیکنان تیم را به دلایل مختلف با جرایم سنگینی مواجه کرده بود که مبلغ برخی از آنها حتی بیش از 250 میلیون نیز می شد. اتفاقی که بارها با گلایه بازیکنان همراه شده بود و آنها با عنوان این مساله که علیرغم قهرمانی و دستیابی به موفقیت تیمی لایق چنین جرایمی نیستند، اعتراض خود را به این مساله اعلام کرده بودند.
در این ارتباط حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست جدید این باشگاه که طی مدت حضور خود به دنبال برطرف کردن پرونده های این باشگاه بوده و دستاوردهای مناسبی نیز در این رابطه داشته، بعد از چندین بار جلسه و گفتگو با بازیکنان و خصوصا کادرفنی به این نتیجه رسیدند که این جرایم با بخشودگی همراه شود.

پرسپولیس

بخشیده شدن جرایم پرسپولیسی ها

این خبر در آخرین دیداری که میان مدیریت باشگاه و بازیکنان بوده به آنها ابلاغ شده است تا بازیکنان اکنون با روحیه بالا مهیای ادامه فصل شوند. در این رابطه اما یک استثنا نیز وجود دارد؛ باشگاه جرایم بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند را بخشیده و بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود، تنها در صورتی که پای میز مذاکره نشسته و قرارداد خود را تمدید کنند با این بخشودگی همراه خواهند شد.

در حال حاضر بازیکنانی مثل صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده جزو نفراتی هستند که برای بخشودگی جرایم خود که برخی از آنها نزدیک به 200 میلیون هم می شود، تنها در صورت تمدید قرارداد به این مهم دست خواهند یافت. بازیکنانی که بارها در گفتگوها و مصاحبه های خود به این نکته اشاره کرده بودند که با توجه به این جرایم دل و دماغی برای ادامه همکاری ندارند و راه این گلایه اکنون با تصمیم مدیریت باشگاه بسته شده است و باید دید آنطور که سکوها در خصوص آنها فکر می کنند آیا به باشگاه در شرایط بحرانی وفادار هستند یا خیر

پرسپولیس

آپشن بخشش جرایم برای بازیکنان پرسپولیس

چهار بازیکن کلیدی پرسپولیس در آستانه تمدید قرارداد

سرخپوشان پایتخت فصل آینده را هم با چالش محرومیت از نقل و انتقالات آغاز خواهند کرد و این مساله باعث شده تا مسوولان تیم به دنبال راهی برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی باشند.

در این راه البته مشکل اساسی جرایمی بود که برخی بازیکنان را برای نشستن پای میز مذاکره با دلسردی مواجه کرده بود. گفته می شود بازیکنان پرسپولیس در صحبت های خصوصی خود با اشاره به جرایمی که برخی از آن ها حتی تا نزدیک به 150 میلیون نیز می رسید از این مانع برای تمدید قرارداد صحبت می کردند.

باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده تنها در صورت تمدید قرارداد جرائم بخشیده خواهد شد.در حال حاضر بازیکنانی مثل صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده جزو نفراتی هستند که تنها با تمدید قرارداد می توانند از پرداخت جریمه های خود معاف شوند.

جریمه میلیاردی پرسپولیس بخشیده می شود!

جریمه میلیاردی پرسپولیس بخشیده می شود!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه - برنا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف