نمناک ورزشفوتبال احتمال کنار گذاشتن کدام بازیکنان از لیست پرسپولیس زیاد است؟
پرسپولیس ، بازیکنان اخراجی پرسپولیس
در صورتی که مسئولان باشگاه پرسپولیس بخواهند بازیکن یا بازیکنانی را به لیست تیمشان اضافه کنند باید برخی از بازیکنان را از لیست شان کنار بگذارند.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1397

بازیکنانی که بیشک از فهرست پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد

در حالیکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس کماکان تعطیل است و هنوز تصمیم واضح در باب باطل شدن از محرومیت نقل و انتقالات یا استوار ماندن آن اعلام نشده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تکاپو هستند تا بازیکنان مدنظر برانکو سرمربی تیم خود را جذب کنند تا در صورت باطل شدن محرومیت از نقل و انتقالات این بازیکنان از ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شوند و یا اینکه در صورتی که محرومیت از نقل و انتقالات پابرجام بماند در نیم فصل دوم از آنها بهرهوری کنند.

پرسپولیس

بازیکنان اخراجی پرسپولیس

با این همه فهرست بازیکنان پرسپولیس تکمیل است و در صورتی که مسئولان این باشگاه بخواهند بازیکن یا بازیکنانی را به فهرست تیم اضافه کنند باید برخی از بازیکنان را از لیست بزرگسالان کنار بگذارند.

صادق محرمی جدایی اش از پرسپولیس و پیوستن به دیناموزاگرب کرواسی مسلم است و از طرف دیگر برانکو به مسئولان باشگاه اعلام کرده که نیازی به محسن مسلمان ندارد تا او هم دومین جدا شده قطعی پرسپولیس لقب بگیرد. این در حالی است که پرسپولیسی ها باب مذاکره را با چند بازیکن باز کرده اند و در صورت جذب همه آنها باید چند بازیکن دیگر از لیست بزرگسالان کنار گذاشته شود.

از یک طرف گادوین منشا مهاجم نیجریه ایی پرسپولیس که به عنوان بهترین گلزن تیم پیکان به جمع سرخ پوشان اضافه شد از نظر فنی نتوانست رضایت برانکو را جلب کند و سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه اعلام کرده که علامت سؤال بزرگی درباره این بازیکن وجود دارد و احتمال کنار گذاشتن او از لیست سرخ پوشان بسیار زیاد است.

پرسپولیس

جدایی آدام همتی از پرسپولیس

البته احسان علوان زاده و آدام همتی دو بازیکنی هستند که در فصل هفدهم لیگ برتر حضور بسیار کم رنگی در نتیجه گیری پرسپولیس داشتند و به دلیل اینکه در لیست بالای 23 سال قرار دارند در صورتی که قرار باشد بازیکنی به جمع پرسپولیس اضافه شود قطعاً این دو بازیکن هم از لیست سرخ پوشان کنار گذاشته خواهند شد. این را هم در نظر بگیرید هنوز وضعیت وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کمال کمیابی نیا مشخص نیست. هرچند که این سه نفر مدنظر سرمربی پرسپولیس هستند.

تمام این احتمالات در حالی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت که پرسپولیس به صورت قطعی بازیکنانی را جذب کند و پنج بازیکن مورد اشاره که دو نفر آنها جدایی شان قطعی است کاندیدای کنار گذاشتن از لیست سرخ پوشان هستند.

 پرسپولیس

اخراج قطعی احسان علوان زاده از لیست پرسپولیس

روش پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید

باشگاه پرسپولیس برای اینکه در طول فصل دستش خالی نماند، با بازیکنان مورد نظرش وارد گفتگو شده و در حال امضای قرارداد با آنهاست تا از نیمه دوم فصل به بازی بگیردشان. حالا با توجه به اینکه دیگر قرارداد داخلی نداریم، این سوال پیش می آید که مسئولیت بازیکنان جدید پرسپولیس که اجازه ثبت ندارند، چه می شود؟

در پاسخ، روزبه وثوق احمدی رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال گفته:«دیگر قرارداد داخلی و غیرداخلی نداریم. هر قرارداد به دو بخش تقسیم می شود؛ انعقاد و ثبت که باشگاه پرسپولیس از ثبت قرارداد محروم است اما برای انعقاد قرارداد مشکلی ندارد.

پرسپولیس

حذف برخی از بازیکنان از تیم پرسپولیس 

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات تابستانی محروم است، نمی تواند قرارداد بازیکنی را ثبت و از او استفاده کند اما می تواند با بازیکن جدید قرارداد امضا کند و محرومیتش که تمام شد، قرارداد او را ثبت کند. ضمن اینکه انعقاد قرارداد هم رسمی است و بازیکن پس از امضا نمی تواند با نادیده گرفتن قراردادش، با باشگاه دیگری قرارداد امضا کند.

مهدی شیری هم اگر قراردادش با پیکان به پایان رسیده، می تواند با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کند اما تا زمانی که مشکل این باشگاه برطرف نشده، نمی تواند بازی کند و باید تا پایان محرومیت پرسپولیس صبر کند.»

بازیکنان خروجی پرسپولیس در نقل و انتقالات 97-98

احتمال کنار گذاشتن کدام بازیکنان از لیست پرسپولیس زیاد است؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از فارس / وکیل ملت / ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف