پرسپولیس

احتمال لژیونر شدن دو ستاره پرسپولیس

تاریخ انتشار : 7 تیر 1397کد مطلب : 69430زمان مطالعه : 2 دقیقه
با درخشش دو ستاره ملی پوش پرسپولیس حالا پیشنهادات خوب اروپایی و البته عربی به دست این دو بازیکن رسیده است که شاید به خاطر این پیشنهادات بیرانوند و امیری از پرسپولیس جدا شوند.

دو ستاره ملی پوش پرسپولیس باز هم پیراهن این باشگاه را بر تن خواهند کرد

وحید امیری و علیرضا بیرانوند در جام جهانی 2018 در سه بازی ایران برابر مراکش ، اسپانیا و پرتغال به زمین بازی رفتند و در زمین مسابقه درخشیدند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بارها بارها در این سه دیدار و با نفوذهایش و یقیناً عملکرد خوبش موجب شد هواداران ایرانی و حتی خارجی به تعریف و تمجید او بپردازند. در این میان علیرضا بیرانوند هم کمتر از وحید امیری ندرخشید. او که در اولین دیدار ایران در جام جهانی نتیجه خوب خود را به اثبات رساند، در ادامه با درخشندگی در دیدار ایران و اسپانیا و از همه مهم تر دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر پرتغال و البته مهار پنالتی کریستیانو رونالدو نشان داد دروازه بان مطمئنی به حساب می آید.

پرسپولیس

 احتمال جدایی ملی پوشان پرسپولیس 

با درخشش این دو ستاره حالا پیشنهادات خوب اروپایی و البته عربی به دست این دو بازیکن رسیده است که شاید به خاطر این پیشنهادات بیرانوند و امیری از پرسپولیس جدا شوند. وحید امیری که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است و به عنوا ن بازیکن آزاد روی پیشنهادات خود فکر می کند به زودی اگر پیشنهاد خوب اروپایی به دستش نرسد به یکی از تیم های قطری خواهد پیوست.

پرسپولیس

دو ستاره فصل گذشته پرسپولیس

البته در مورد علیرضا بیرانوند قضیه متفاوت است، چرا که دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با این باشگاه قرارداد دارد و اگر بخواهد از این تیم جدا شود باید مبلغی را به عنوان صدور رضایت نامه پرداخت کند.

علیرضا بیرانوند چند پیشنهاد خود از لیگ های فرانسه، انگلیس، اسپانیا و ایتالیا به دستش رسیده است و حالا در حال بررسی پیشنهادات است.

پرسپولیس

وحید امیری و علیرضا بیرانوند 2 پرسپولیس ملی پوش 

نکته حائز اهمیت این است که یکی از همین باشگاه های خارجی حاضر است مبلغ قابل توجهی بهخاطر فرستادن رضایتنامه علیرضا بیرانوند پرداخت کند. با این تفاسیر باید دید آیا طی روزهای اخیر دو ستاره فصل گذشته پرسپولیس باز هم برای فصل جدید پیراهن این باشگاه را بر تن خواهند کرد و یا هر کدام در یک باشگاه خارجی توپ خواهند زد.

احتمال لژیونر شدن وحید امیری و علیرضا بیرانوند

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
برگرفته از ایسنا / ر
وبگردی