نمناک ورزشفوتبال اردوی پر هزینه پرسپولیس در کرواسی
پرسپولیس ، واراژدین
برگزاری اردو در کرواسی برای باشگاه پرسپولیس علاوه بر مسائل حاشیه ای، هزینه زیادی هم در بر داشته است.
تاریخ انتشار : 16 تیر 1397

اروپا گردی پرسپولیس به چه قیمتی تمام شد

اعضای باشگاه پرسپولیس مثل فصل گذشته برای آماده سازی پیش فصل راهی کشور کرواسی شدند و تمرینات خود را در این کشور انجام می دهند.

تیم های لیگ برتری پیش از آغاز فصل جدید اردوهای داخلی یا خارجی برگزار می کنند تا با آمادگی کامل روانه مسابقات شوند و تیم پرسپولیس هم از این امر مستثنی نیست. سرخپوشان پایتخت چند روزی است که در شهر واراژدین زادگاه برانکو اردویی برپا کردند که این اردو همانند اردوی اوکراین تاکنون برای آنها بدون مسائل حاشیه ای نبوده است که همه منتظر شفاف سازی از سوی مسئولان این تیم هستند.

اردوی پرسپولیس

اردوی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شهر واراژدین

پرسپولیسی ها با وجود مشکلات مالی با 23 بازیکن و 17 همراه راهی زاگرب کرواسی شدند و درکمپ واراژدین استقرار پیدا کردند و طبق اعلام گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزاری این اردو در زادگاه برانکو مقرون به صرفه است و کمتر از اردوی داخلی برایشان هزینه مالی دارد.

البته برخلاف اظهارات گرشاسبی یک سایت کرواسی مدعی شده است که شهر واراژدین از حضور پرسپولیسی ها نزدیک به 100 هزار یورو درآمد کسب می کند و به طور حتم اکثر این هزینه هم باید پرسپولیسی ها پرداخت کنند.

اردوی پرسپولیس

اردوی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شهر واراژدین

در حالی که سرخپوشان پایتخت برای برگزاری اردوی کرواسی نزدیک به 900 میلیون تومان هزینه کردند که با مبلغی پایین تر می توانستند در کمپ های داخلی اردو برپا کنند و مابقی پول خود را صرف پرداخت بدهی های خارجی خود کنند. علاوه بر این پرسپولیسی ها در حالی ارز زیادی از کشور خارج کردند که این روزها به دنبال دریافت ارز دولتی هستند که بانک مرکزی هنوز به آنها جواب مثبت نداده است.

به هر حال با بی تدبیری مسئولان پرسپولیس حدود 100 هزار یورو در زاگرب هزینه شد که آنها این هزینه ها را می توانستند خرج تیم های پایه خود کنند تا به عنوان یک کارخانه بازیکن سازی سال ها پرسپولیس را از داشتن ستاره های آینده دار بی نیاز کند.

اردوی پرسپولیس

اردوی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شهر واراژدین

علاوه بر هزینه هایی که در اردوی کرواسی شده است، بازی های تدارکاتی پرسپولیس هم به آن اضافه کنید که نام و نشان نخستین حریف تدارکاتی این تیم در آخر مشخص نشد که از چه کشوری است. نکته قابل توجه در بازی دوستانه پرسپولیس این بود که درویش وند گلر سوم این تیم درون دروازه حریف ایستاده بود و گفته شد که تیم اسلوونی با خود دروازه بان به این بازی نیاورده بود.

البته خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با توجه به اینکه تیم در دوران تمرینات پرفشار قرار دارد و بازیکنان خسته بودند برانکو تشخیص داد با تیم دسته سومی بازی کنیم و حضور درویش وند در دروازه حریف هم خواسته سرمربی تیم بود تا این دروازه بان هم فرصت بازی پیدا کند.

اردوی پرسپولیس

اردوی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شهر واراژدین

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره هزینه هایی که در اردوی کرواسی شده است، گفت:به هر حال برپایی اردوی خارجی هزینه هایی دارد که باید پول بلیت، هتل و کمپ را پرداخت کنیم. البته با توجه به اینکه اردو در زادگاه برانکو برگزار شده است هزینه زیادی را باشگاه پرسپولیس تقبل نکرده است. معتقدم که کمپ های تمرینی خوبی در داخل کشور داریم و به جای صرف هزینه های زیاد می توانیم در کشور خودمان اردو برپا کنیم اما امسال تصمیم گرفته شد که اردوی تیم در کرواسی برگزار شود.

او درباره اتفاقات رخ داده در نخستین بازی دوستانه پرسپولیس در کرواسی گفت:من هم شنیدم که هر دفعه نام حریف تدارکاتی پرسپولیس تغییر می یافت و گرشاسبی سرپرست باشگاه پاسخگوی این مسئله خواهد بود.

اردوی پرسپولیس

اردوی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شهر واراژدین

مدیران پرسپولیس به ایران برمی گردند

حمیدرضا گرشاسبی و محمدرضا حاجی بیگی، سرپرست و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که برای حضور در اردوی این تیم به کرواسی رفته بودند، راهی ایران خواهند شد.

گرشاسبی و حاجی بیگی در این اردو علاوه بر حضور در تمرینات، دیدارهایی هم با سفیر ایران در کرواسی و برخی از مقامات شهر واراژدین برگزار کردند.

اردوی پرسپولیس

زمان بازگشت مدیران پرسپولیس به ایران

طبق برنامه مدیران پرسپولیس در ساعت 20:30 دقیقه به وقت محلی زاگرب را به مقصد استانبول ترک خواهند کرد و بامداد شنبه از طریق استانبول راهی تهران خواهند شد.

اردوی پرهزینه پرسپولیس در کرواسی

اردوی پر هزینه پرسپولیس در کرواسی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / پرسپولیس نیوز / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف