نمناک سرگرمیگوناگون پرش احمقانه پسر جوان از کشتی تفریحی + فیلم
پرش پسر جوان از کشتی تفریحی برای خودنمایی در فضای مجازی با استقبال زیادی مواجه شد.

خودنمایی مرد جوانی با پرش از ارتفاع 3.5 متری

این روزها در صفحات مجازی اعم از اینستاگرام شاهد حضور افرادی هستیم که سعی بر این دارند تا بتوانند با انجام کارهای احمقانه و یا حتی کشنده خودشان هرچه بیشتر و بیشتر در میان کاربران دیگر بشناسانند. از طرفی دیگر برخی نیز هستند که می خواهند خودشان را با میزان ثروتی که دارند شناسایی نمایند که این اقدام می تواند منجر به ایجاد اختلاف طبقاتی در اقشار مختلف یک جامعه شوند و یا حتی ممکن است باعث ایجاد آسیب های روانی در برخی افراد نیز شود.

اما بطور کلی در دنیای امروزه این صفحات شاهد صحنه های خطرناکی هستیم که می توانند منجر به نا امیدی و یا حتی افسردگی در ابعاد بزرگتر شوند. با این وجود اخیرا ویدیویی از یک جوان 27 ساله از واشنگتن زمانیکه در یک کشتی تفریحی تصمیم به پرش از ارتفاع 3.5 متری نمود، در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پرش احمقانه از ارتفاع 3.5 متری

مرد 27 ساله ای از ایالات متحده آمریکا، که تنها با نام " Naydev " شناخته شده است، زمانیکه در یک کشتی تفریحی غول پیکر بود، ناگهان تصمیم می گیرد خودش را از ارتفاع 3.5 متری به داخل آب پرتاب کند که پس از پرتاب شدن وی به داخل آب، طبق گزارشات انجام شده تا عمق 30 متری رفته و خوشبختانه موفق به بالا آمدن می شود و جان سالم بدر می برد.

این کلیپ تنها در طی چند روز توانست با بیش از 100 هزار بازدید روبرو شود و نظر خود در این مورد حالت غیرعادی وی از شب گذشته بود.

ویدیو خودنمایی مرد جوانی با پرش از ارتفاع 3.5 متری ؛

خودنمایی مرد جوان با پرش از ارتفاع 3.5 متری + فیلم

پرش احمقانه پسر جوان از کشتی تفریحی + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف