نمناک سرگرمیدیدنی ها ‫پرش نفس گیر بدون چتر از ارتفاع 25 هزار پایی! + تصاویر
پرش بدون چتر ، پرش از ارتفاع
یک ماجراجوی آمریکایی با پرش آزاد و بدون چتر از ارتفاع 25 هزار پایی (7 هزار و 600 متری) تاریخ ساز شد تصاویر و کلیپ این اتفاق باورنکردنی را در ادامه این مطلب ببینید.

پرش بدون چتر از ارتفاع 25 هزار پایی

فیلمی از لحظه نفس گیر و باورنکردنی پرش ماجراجوی آمریکایی را که از ارتفاع 25 هزار پایی بدون چتر می پرد را در ادامه این بخش همراه تصاویری از آن ببینید.'لوک ایکینز' (Luke Aikins) دیروز توانست با پرش از هواپیما و دو دقیقه سقوط آزاد خود را در مرکز تور مربع شکلی به اضلاع 33 متر که در فاصله 60 متری از زمین پهن شده بود بیاندازد.
همسر و پسر چهار ساله وی در میان تماشاگرانی بودند که در سیمی ولی (Simi Valley) کالیفرنیا گرد آمده بودند تا رکورد زنی لوک را تماشا کنند.

پرش بدون چتر

وی در مصاحبه با شبکه های تلویزیونی که فرود او را بصورت زنده پخش می کردند از تمامی عوامل و دست اندرکارانی که در این دو سال مقدمات این پرش و تهیه تور نجات مخصوص این عملیات را فراهم کرده بودند تشکر کرد.
این تور نجات به چراغهایی مجهز شده بود که با تغییر رنگ این پرنده را به مسیر صحیح هدایت می کردند.

پرش بدون چتر

آیکینز 42 ساله از کودکی به این رشته ورزشی علاقه داشته و با سابقه 18 هزار پرش اکنون چتربازی را تدریس می کند. پدر، پدربزرگ و همسر وی نیز چترباز حرفه ای هستند.

پرش بدون چتر

پرش بدون چتر

 

‫پرش نفس گیر بدون چتر از ارتفاع 25 هزار پایی! + تصاویر

‫پرش نفس گیر بدون چتر از ارتفاع 25 هزار پایی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف