پرش نهنگ به انسان
در کاستاریکا هنگامی که توریست ها برروی قایق بودند ناگهان یک نهنگ گوژپشت غول پیکر در فاصله چن سانتی متری قایق به بیرون از آب پرش نمود.

لحظه وحشتناک پرش نهنگ گوژپشت به سمت قایق توریست ها

نهنگ های گوژپشت یکی از بزرگترین و غول پیکر ترین جانوران آبزی هستند که طول آنها اغلب میان 12 الی 16 متر می باشد که وزن اغلب آنها نیز حدودا چیزی نزدیک به 36000 کیلوگرم می باشد.

این آمار و ارقام می تواند عظمت و جثه خارق العاده این حیوان آبزی را به ما نشان دهد که حتی تصور آن هم بسیار سخت و عجیب است.

با این وجود روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از یک نهنگ گوژپشت از کاستاریکا منتشر شد که به طبع بسیار عجیب و در عین حال بسیار هولناک بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حمله نهنگ به انسان

پرش هولناک نهنگ عظیم الجثه به سمت توریست ها

روز گذشته هنگامی که توریست ها بر روی  قایق های تفریحی در نزدیکی ساحل " کوئپوس " واقع در کاستاریکا بودند، بطور ناگهانی یک نهنگ گوژپشت عظیم الجثه به بیرون از آب پرش نمود که در عین ناباوری نهنگ گوژپشت تنها چند سانتی متر دورتر از قایق تفریحی توریست ها بود و توریست ها بطور معجزه آمیزی جان سالم بدر بردند و نهنگ گوژپشت آنها را به شدت خیس کرد.

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید توسط یکی از افراد حاضر در صحنه، در قایق دیگر ثبت و ضبط شده است.

با این که این صحنه بسیار عجیب و کشنده ای می توانست شود، گردشگران بعد از آنکه توانستند جان سالم بدر ببرند با صدای بلند شروع به داد و فریاد کردند و این صحنه را کاملا بارونکردنی دانستند.

ویدیو لحظه وحشتناک پرش نهنگ گوژپشت به سمت قایق توریست ها

پرش نهنگ گوژپشت غول پیکر به توریست ها

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی