نمناک سرگرمیگوناگون پرنس هری با دختر فقیر شهر ازدواج می کند! + تصاویر
پرنس هری ، عروسی پرنس هری
پرنس هری شاهزاه انگلستان با خواستگاری از دختر مورد علاقه اش تصمیم دارد تا چند ماه آینده مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

پرنس هری به زودی داماد می شود

پرنس هری 32 ساله در گفتگوی با بخش ستاره های دیلی میل گفت :کسی را که می توانم باقی عمرم را با او زندگی کنم می شناسم و قصد دارم با او ازواج کنم.

وب سایت های بریتانایی نوشتد :ازدواج شاهزاده با دختر فقیر . این عنوان به دلیل زندگی سخت مگان انتخاب شده است چرا که اوشبیه سیندلاری قصه هاست.

مگان نامزد هری بیش از یک سال است که با او در ارتباط بوده و حالا با تست کردن مدلهای مختلف لباس عروس گمانه های ازدواجش با پرنس هری را بیش از پیش سرزبان ها انداخته.

بعد از تمام حواشی حالا پرنس هری 32 ساله تصمیم دارد با مگان مارکل 35 ساله ازدواج کند.

پرنس هری و مگان

ازدواج پرنس هری و مگان نزدیک است

روزنامه دیلی استار نخستین نشریه ای بود که از این رابطه پرده برداشت. به گزارش دیلی استار، شاهزاده هری چندین ماه با این هنرپیشه رابطه مخفیانه داشته است. زمانی که این سریال در کانادا فیلمبرداری می شده، هری با او آشنا شده. این دو بعدها در لس آنجلس ملاقات هایی با هم داشتند و حتی چندین بار مخفیانه در لندن نیز با هم دیدار کردند.

 پرنس هری و مگان

نامزد پرنس هری در لباس عروس

یکی از دوستان مگان می گوید:نامزد پرنس هری چند روزی که برای انتخاب لباس عروس به یکی از مزونهای مشهور شهر میرود و و عکس یکی از لباسها را نیز به من نشان داد ولی هنوز مطمئن نیست و تصمیم دارد با دقت بیشتری لباس خود را انتخاب کند.

پرنس هری با دختر فقیر شهر ازدواج می کند! + تصاویر

پرنس هری با دختر فقیر شهر ازدواج می کند! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 28
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف