نمناک سرگرمیگوناگون پرهزینه ترین شهرهای جهان
پرهزینه ترین شهر ، گرانترین شهر
براساس فهرست منتشرشده مبنی بر هزینه های صرف شده در برخی از شهر ها، پرهزینه ترین شهرهای جهان در سال 2014 توسط موسسه مشاوره «مرسر» آمریکا اعلام شد.
بازدید : 2,780 نفر

بیشتر وقتها ممکن است در مورد چگونگی جمعیت یا جاذبه های بسیاری از شهرها بحث یا گفتگو شود اما این بار بحثی که می خواهیم در پیش بگیریم در رابطه با پرهزینه ترین شهرها است. شهرهایی که در استفادۀ پوشاک و مسکن و مواد غذایی بر اساس رده بندی هایی که انجام می شود در صدر جدول قرار می گیرند. در این میان موسسۀ مرسر با کنار هم قرار دادن اطلاعات ریزو درشت از هزینه های صرف شده در شهر ها، پرهزینه ترین شهرهای دنیا در سال 2014 را اعلام کرده است.

نیویورک

به نقل از پایگاه خبری سی آرآی، موسسه مشاوره مرسر (Mercer) آمریکا چندی پیش رده بندی پرهزینه ترین شهرهای دنیا در سال 2014 را منتشر کرد که بر اساس آن، «لواندا» پایتخت «آنگولا» در مقام نخست قرار دارد.
شهر «هنگ کنگ» چین نیز از مقام ششم در سال 2013 به مقام سوم ارتقا یافت.
موسسه مشاوره مرسر بر حسب هزینه ها در زمینه های مواد غذایی، مسکن، ترابری، پوشاک و بهای کالاهای روزمره در شهرهای مختلف جهان محاسبه کرده و این فهرست را منتشر کرد.
به غیر از «لواندا» و «هنگ کنگ»، «انجامنا» پایتخت «چاد» در مقام دوم، سنگاپور در مقام چهارم و زوریخ سوییس در مقام پنج قرار دارد.

پرهزینه ترین شهرهای جهان

پرهزینه ترین شهرهای جهان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف