نمناک اخبارجامعه دلیل عجیب برای لغو پرواز تهران بندرعباس
پرواز ، هواپیما
پرواز صبح امروز مسیر تهران به بندرعباس شرکت هواپیمایی آسمان به شماره پرواز 644 به شکل عجیبی لغو شد!
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

پرواز تهران به بندعباس لغو شد

 پرواز تهران به بندرعباس به شکل عجیبی لغو شد!یکی از مسافران این پرواز اظهار کرد:پرواز صبح امروز تهران به بندرعباس قرار بود ساعت 5:30 صبح امروز انجام شود که به دلایل نامعلومی با تأخیر صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه پس از گذشت یک ساعت از بلاتکلیفی مسافران این پرواز، مأمورین ایستگاه شرکت هواپیمایی آسمان با ابراز بی اطلاعی از این تأخیر قول مساعد برای برطرف شدن این مشکل دادند، افزود:سرانجام پس از گذشت بیش از 90 دقیقه تأخیر پرواز انجام شد.

پرواز

این مسافر پرواز 644 تهران به بندرعباس هواپیمایی آسمان ادامه داد:کمتر از یک ساعت از پرواز گذشته بود که از سوی خلبان اعلام شد به دلیل برخورد هواپیما با دسته ای از پرندگان و ایجاد مشکل احتمالی، پرواز به فرودگاه مهرآباد باز خواهد گشت.

وی خاطرنشان کرد:پس از بازگشت به فرودگاه مهرآباد در حدود 30 دقیقه مهندسین فنی بررسی های لازم را انجام داده و اعلام کردند به دلیل نقص فنی در موتور هواپیما این پرواز لغو و انجام نخواهد شد.

دو پرواز دیگر شرکت هواپیمایی آسمان در مسیرهای تهران به شیراز و تهران به عسلویه نیز با تأخیر و نارضایتی مسافران همراه بود.

دلیل عجیب برای لغو پرواز تهران بندرعباس

دلیل عجیب برای لغو پرواز تهران بندرعباس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف