نمناک ورزشلیگ برتر پرواز وحشتناک و پرخطر تیم پدیده به اهواز
تیم پدیده ، فرودگاه اهواز
پرواز بازیکنان تیم پدیده از مشهد به اهواز به پروازی وحشتناک تبدیل شد, تاخیر پرواز و نقص فنی در چرخ های هواپیما حسابی مسافران را ترساند.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1395

تیم پدیده در شبی وحشتناک به اهواز رسید

بازیکنان تیم پدیده شبی وحشتناک را گذراندند تا به مشهد رسیدند, تاخیر 6 ساعته در پرواز و تکان های شدید هواپیما شرایط ترسناکی برای مسافران رقم زد.

پرواز هواپیمایی آتا که حامل ١٦٨ و البته کاروان تیم فوتبال پدیده بود بالاخره با مهارت خلبان در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

تیم پدیده

پرواز ترسناک تیم پدیده  به اهواز

این پرواز که قرار بود ساعت ١٦ روز چهارشنبه از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به سمت اهواز حرکت کند پس از اینکه با تاخیر ٦ ساعته روبرو شد ساعت یک بامداد پنجشنبه در حالی در اهواز فرود آمد که باعث رعب و وحشت مسافران آن شده بود.
ماجرا از این قرار است که به علت نامطلوب بودن شرایط آب و هوایی ، پرواز با تکان های شدیدی روبرو بود که باعث ترس مسافران شد اما این پایان کار نبود.

بعد از این تکان های شدید در حالی که هواپیما قصد داشت فرود بیاید با نقص فنی در چرخ ها روبرو شد تا خلبان نتواند فرود بیاید.

بعد از این موضوع خلبان چندین بار سعی کرد با دور زدن بر روی آسمان اهواز چرخ ها را باز کند که بالاخره بعد از ٢٠ دقیقه موفق به این کار شد.

پس از باز شدن چرخ ها اما عدم وجود دید کافی در باند اهواز بازهم مشکل دیگری را ایجاد کرد که این بار هم خلبان مجبور شد چند بار دیگر در آسمان اهواز دور بزند. در نهایت خلبان با اینکه دید کافی نداشت اما با مهارت توانست هواپیما را روی باند بنشاند و البته از سوی مسافران وحشت زده نیز تشویق شد.

پرواز وحشتناک و پرخطر تیم پدیده به اهواز

پرواز وحشتناک و پرخطر تیم پدیده به اهواز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف