نمناک سرگرمیبدون شرح لحظه وحشتناک چپ کردن هلی کوپتر! + فیلم
پرواز ناموفق ، لحظه وحشتناک پرواز ناموفق هلی کوپتر
هلی کو پتری که متعلق به پلیس بود به دست خلبان بی تجربه پرواز ناموفقی داشت که به شدت با زمین برخورد کرد و چپ شد.

لحظه وحشتناک پرواز ناموفق هلی کوپتر پلیس

روز گدشته ویدیویی از اداره پلیسی در ایالات آمریکا در رسانه های مختلف اعم از تلویزیون و صفحات مجازی منتشر شد که توانست مردم و کاربران را شوکه و متعجب نماید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته در طی اتفاقی عجیب هلی کوپتر پلیس پس از آنکه روشن می شود،کنترل آن از دست خلبان جوان خارج می شود و هلی کوپتر همراه با افراد درون آن به شدت با زمین بر خورد می کنند.

طبق اخرین اطلاعات این هلی کوپتر متعلق به پلیس است که نام آن Bell TH-67 می باشد.همچنین گفته می شود که این هلی کوپتر برای آموزش خلبانی جدید روشن شده بود که متاسفانه خلبان جوان کنترل را از دست می دهد و هلی کوپتر در حالت روشن چپ می شود.

پرواز ناموفق

برخورد وحشتناک هلی کوپتر با زمین

همان گونه که در ویدیو مشاهده می نمایید،هلی کوپتر بر روی یک پلتفرمی بالاتر از سطح زمین برای پرواز آسان تر قرار گرفته است و به مدت حدودا 1 دقیقه هلی کوپتر روشن می شود و در نهایت برای به پرواز در آمدن آن خلبان جوان و بی تجربه کنترل را از دست می دهد و هلی کوپتر به همراه تمام سرنشینان آن در ایستگاه پلی چپ می شوند.

تمام سرنشینان بعد از این اتفاق به بیمارستان منتقل شده اند و هنوز اطلاعات دقیقی از حال آنها منتشر نشدهاست.

پس از این اتفاق،ییکی از افراد در محل برای نجات جان ماموران پلیس ، به جلو می رود و خوشبختانه آنها را به بیرون از هلی کوپتر چپ شده می کشند.

ویدیو لحظه وحشتناک پرواز ناموفق هلی کوپتر پلیس

لحظه ترسناک پرواز ناموفق هلی کوپتر در حال برخواستن + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف