نمناک اخبارجامعه عوامل اختلال در پرواز کرمان - تهران دستگیر شدند
پرواز کرمان تهران ، دادستان کرمان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری عوامل اختلال در پرواز کرمان – تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396

دستگیری عوامل اختلال در پرواز کرمان تهران

به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری گفت:شنبه این هفته در پی تماس تلفنی فرد ناشناسی با مسئولان فرودگاه کرمان مبنی بر وجود مواد ممنوعه و منفجره در هواپیمای پرواز کرمان – تهران، با همکاری پلیس فرودگاه و یگان حفاظت سپاه دستور توقف پرواز صادر و با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله مسافران از داخل هواپیما تخلیه و عملیات جستجو جهت کشف مواد خطرساز آغاز شد. 

دادخدا سالاری

جزئیات دستگیری عوامل اختلال در پرواز تهران کرمان از زبان دادستان کرمان

سالاری افزود:در این بررسی ها به موارد مشکوکی برخورد نشد و رسیدگی به موضوع و افرادی که اقدام به تماس تلفنی کذب مبنی بر وجود بمب در هواپیما داشتند، در دستور کار پلیس فرودگاه قرار گرفت.
دادستان کرمان تصریح کرد:عوامل اصلی انتشار این خبر کذب در کمتر از یک ساعت شناسایی و با حکم مقام قضایی چهار نفر از متهمانی که تماس تلفنی گمراه کننده به پلیس را داشته و موجبات لغو پرواز را فراهم کرده بودند با اقدامات فنی و پلیسی شناسایی و با حکم قضایی دستگیر شدند؛ تحقیقات از این افراد برای ریشه یابی موضوع ادامه دارد.

عوامل اختلال در پرواز کرمان - تهران دستگیر شدند

عوامل اختلال در پرواز کرمان - تهران دستگیر شدند
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از تابناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف