پرورش جوجه اردک
در کره جنوبی تصاویری از یک اتفاق عجیب و جالب منتشر شد که مرد میانسال مهربانی 21 جوجه اردک را مانند فرزندانش پرورش می دهد.

پرورش جوجه اردک ها توسط مرد مهربان

حیوانات دسته ای موجودات زنده بر روی کره زمین هستند که همانند ما انسان ها حق و حقوق زندگی خودشان را دارند و ما انسان ها نیز باید حقوق آنها را رعایت کنیم و به محیط زیست آنها آسیب نرسانیم.

با این وجود هنوز تعداد زیادی از انسان ها هستند که این قوانین را رعایت نمی کنند و بطور بی شرمانه به مبارزه با محیط زندگی حیوانات می پردازند و حتی برای رسیدن به منافع خود، حیوانات را نیز حتی می کشند که این کاملا در تضاد با حقوق حیوانات است که متاسفانه می توان این نوع صحنه های دلخراش را با کمی جستجو در صفحات مجازی به شدت مشاهده نمود.

پرورش جوجه اردک

مردی که 21 جوجه اردک را مانند فرزندانش پرورش می دهد

اما در این میان انسان هایی هستند که برای دفاع از حقوق حیوانات، از جان و سرمایه خود مایه می گذارند تا به این موجودات با ارزش آسیبی وارد نشود و کار آنها کاملا قابل تحسین است و باید از آنها قدردانی و تشکر شود.

برای مثال اخیرا تصاویری جالب و دیدنی از کشور کره جنوبی در رسانه های مختلف از جمله در صفحات مجازی انتشار یافت که با واکنش های زیادی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پرورش 21 جوجه اردک

پرورش جوجه اردک ها توسط مرد مهربان کره ای

مرد میانسالی از کشور کره جنوبی که هیچ نامی از وی ذکر نشده است، در طی اقدامی جالب از 21 جوجه اردک همانندی پدری مهربان نگهداری می کند. جالب است بدانید که اولین چیزی که این 21 جوجه اردک زمانیکه به جهان چشم گشودند، مرد میانسالی است که می توانید در تصاویر ذیل مشاهده نمایید که به همین دلیل جوجه اردک ها وی را همانند پدر خود می دانند.

جوجه اردک ها و مرد مهربان

نگهداری از 21 جوجه اردک

جوجه اردک ها معمولا اولین چیزی که مشاهده می کنند، پدر و مادر آنها است که پس از متولد شدن به دنبال آنها حرکت می کنند. به همین دلیل جوجه اردک ها مرد میان سال را به عنوان پدر خود می دانند و هر جایی که وی حرکت کند، جوجه اردک ها به دنبال آن حرکت می کنند.

جالب است بدانید که این جوجه اردک ها دائما در انتظار شنیدن چیزی از پدر مهربان خود هستند تا فورا آنرا انجام دهند.

این واقعا یکی از اتفاقات شگفت انگیز و جالبی است که اخیرا در صفحات مجازی انتشار یافت و کاربران زیادی را شوکه نمود.

پرورش 21 جوجه اردک توسط مرد مهربان کره ای

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
نظرات
وبگردی