دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه حکم قاتل پرونده اهورا تایید شد + جزئیات
پرونده اهورا ، قصاص نفس
حکم قصاص نفس قاتل اهورای 2 ساله تایید شد. در این حکم تفخیذ متهم نیز تایید شده است.
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396
بازدید : 10,926 نفر

 متهم پرونده اهورا به قصاص نفس محکوم شد

حکم قصاص نفس قاتل اهورا 2 ساله تایید و به اجرای احکام ارسال شد.
حکم قصاص نفس قاتل اهورای 2 ساله تایید شد. در این حکم تفخیذ متهم نیز تایید شده است. این قاتل 27 که ناپدری مقتول بود 22 مهرماه کودک را به شکل فجیعی به قتل رساند.
بهروز عزیزی فرد وکیل پدر مقتول در گفت و گو با خبرگزاری برنا اعلام کرد:امروز خبر تایید حکم قصاص نفس قاتل اهورا و ارسال آن به دایره ارجاع به وکلای پرونده اعلام شد و به زودی مجتبی قربانزاده حدودا 28 ساله قاتل اهورای 2 ساله به دار مجازات آویخته خواهد شد.
برپایه این خبر، روز شنبه 22مهر صدای فریاد های نحیف کودک معصوم از خانه ای دریکی ازمحله های رشت به گوش همسایه ها رسید. آن ها که بشدت نگران شده بودند شتابان خود را مقابل خانه مورد نظررساندند، اما تلاش برای بازکردن در خانه بی فایده ماند. به همین خاطرمردم نگران با پلیس 110 تماس گرفته و کمک فوری خواستند.
مأموران پس از رسیدن به خانه مورد نظر، وقتی با دربسته روبه روشدند و ازهمسایه ها شنیدند که درخانه اتفاق هولناکی رخ داده است، ازطریق حیاط وارد خانه شده و به محض ورود به داخل ساختمان با پیکر خون آلود و عریان «اهورا» کوچولو روی زمین روبه روشدند. این درحالی بود که قاتل بی تفاوت روی مبل نشسته بود.
بلافاصله هماهنگی لازم برای انتقال کودک معصوم به بیمارستان «پورسینا» رشت صورت گرفت و تلاش تیم درمانی برای نجات پسرکوچولو آغازشد. ازطرف دیگربا اعلام موضوع به بازپرس کشیک دادسرا، متهم پرونده کودک آزاری دستگیر و راهی کلانتری شد، اما صبح دوشنبه 24 مهر، از بیمارستان خبر رسید پسرکوچولو بر اثر شدت جراحت های وارده جان باخته است.

پرونده اهورا

حکم قصاص متهم پرونده اهورا

عصریکشنبه 23 مهر متهم بازداشت شد و درحضورکارآگاهان پلیس شهر رشت اعتراف کرد که پسرخوانده اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و زمانی که کودک از درد و خونریزی زیاد گریه می کرده چند بار سر «اهورا» را به دیوار کوبیده و…
پیکر کودک جان باخته نیزبرای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ روشن شود. بررسی های مقدماتی پزشکی قانونی هم نشان داد کودک بشدت مورد تعرض قرارگرفته است. همچنین روی بدن وصورتش آثار کبودی شدید به چشم می خورد، ضمن اینکه دنده های پسرکوچولوهم شکسته و گوش های او وحشیانه پیچانده شده بود.

حکم قصاص نفس قاتل اهورا 2 ساله تایید شد

حکم قاتل پرونده اهورا تایید شد + جزئیات
4.417
برگرفته از گیل نگاه - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف